ekşi sözlükte okuduğum haberdir.

https://eksisozluk.com/sa...-kadin--5389677?a=popular

insanlar gerçekten garip, üzerinde iç çamaşırı olan bir manken panosu o, bayan arkadaşımız toplumun düzenini bozduğu gerekçesi ile kampanya başlatıyormuş o firmaya. gerçekten o panoya bakıp tahrik olanlar var ise, işte zihniyet odur, gerçekten kaldıralım o zaman, ve gerçekten sapık bir toplum olduğumuzu kabul edelim, bu ne kötü bir zihniyettir. ben demiyorum ki sokakta sevişin, o kadar tahammülsüz bir toplum oluşturuyoruz ki, ve iktidardan güç alarak beslenen insanlar, arkalarında gücü hissedenler kafalarına ne eserse hır gür, kaba kuvvet, hakaret, her şeyi deniyorlar.

ama olur mu demokrasi bayramı kutlayacaklar.

(bkz: 15 temmuz demokrasi bayramı)

ilgili görseller;

görsel

görsel

görsel
deli midir nedir işi gücü yoksa tabi sıkıntıdan bunlara sarması normal.
Yobaz insan olmasından kaynaklıdır.

Yobaz olması bunu yapmasını gerektirir çünkü.
görsel
Allahın cezaları sizi.Tipine bile bakmayacağın kadınların böyle yapması ekstra ironi vallahi.Yobaz heryerde,şakirt heryerde şakirttir.
desteklediğim kampanyadır.

dükkan vitrinleri için demiyorum daha çok bilboardlar için söylüyorum bunu.

hormon dengemiz bozuldu artik vücudum testesteron hormonu üretemeyecek hale geldi nereye baksam bikinili biri var. Tamam giyiyorsunuz rahatsiniz ama bir de etrafa ciplak kadın vücudu koymak nedir daha sonra erkekler sürekli cinsellik düşünüyor dersiniz amk önüme koyuyorsun çıplak kadini sonra ağaç sevgisi doga sevgisi düşün diyorsun olmaz kardesim olmaz. Bilimsel bir gercek var ortada kadına bakınca içgüdüsel olarak ilgi artar hormonlar calismaya başlar. Birisinin gözüne bakinca bile aşık olunca salgiladigin hormon salgılanır hafife alip dalga gecmeyin rasyonel olun.
Siyasal islamcıların güç ellerine geçtiklerinde ne kadar saçmaladıklarını bir kez daha gösteren vaka.
Güç elime geçse esnaflık belgesini iptal ederim diyor.
Kimsiniz lan siz, kimsiniz? Bu cahiliye devri bittiğinde kimse sizin suratınıza bakmayacak, insan içine çıkmaya yüzünüz olmayacak.
Kimsiniz siz alo?
panoda ki mankenin sahip olduğu vücudun %10 una bile sahip olmadığı için kıskanmıştır. kocasının, o mankeni görünce "bu kadınsa evdeki ne o zaman" şeklinde garip düşüncelere dalacağını bildiği için ortalığı karıştırmıştır.

sakarya meydan savaşı sırasında sakarya'yı da yok etselerdi ne güzel olurdu.
Arkadaşlar bu kadına tepkimizi gösterelim ama sakaryada böyle tipler çok yok onu da belirtmek isterim. Çomarland zannedenler olmasın burayı.

Mesela bu heriften de (bkz: sakarya da atatürk heykeline saldıran adam) bir tane vardı oracıkta bitti işi.
Heeeee don giymeyelimde hastane koridorlarinda rahat sıçak dimi.
görsel
bunun yobaz olmakla da alakası yok. psikolojik tedaviye ihtiyacı var.
işte bunlar hep sapıklık.
işte bunlar hep sex.
bahsedilen dükkan açıldığında bunu burda barındırmazlar hafız diye geyiğini yapmıştık. zaten hendek deyince şaşırtmadı.

boşa bir dikkat çekme çabasıdır. halktan ya da belediyeden destek göreceğini zannetmiyorum.

teyze sen oralarda çok sivrilme derim ama
yine de sen bilirsin.
manken panosu mu, iç çamaşırı mı, rahatsızlık mı, kaldıralım mı! katılıyorum kaldıralım evet, ama o iç çamaşırı giydirilmiş mankeni değil de bizi toptan kaldıralım. kendimizi, yani bu toplumu toptan yok edelim derim. plastik mankenden bile rahatsızlık noktasına vardıysak bu işin şakası yok, bizden bir bok olmaz.
işte yobaz kelimesinin tam karşılığı.
iç çamaşır mankeni diye belirtseydim ne değişecekti, açılan başlık bende de karakter yetmezliğinden ötürü o şekilde,

ahlaki değere ters düşüyordur diyor, hee bir tek kendisi var zaten dünya da. kadının rahatsız olması ne sebeple ? tahrik mi oluyormuş ? ya da kıskanıyor muymuş ? ne sebeple ? oluyorsa da oluyor, ulan ben günde 2 milyon farklı şeyden rahatsız oluyorum, demokrasi aşıkları.
Çevreye metan gazı salan bir organizma.
Daha fazla zarara sebep olmaması için islah edilmelidir.
"yolun ortasında donunu çıkarıp attı" diye devam etmesi umut edilen başlık.
o kadar çok rahatsız olacak şey varken kadın mankenin üzerindeki iç çamaşırından rahatsız olmuş. her yanımız tecavüz, şiddet, adaletsizlik kadının kafaya taktığı şeye bak. ya işte bu tiplerin tek derdi şekil, öz değil. bu tip insanları gerçekten önemli konularda ses çıkarırken göremezsiniz. çünkü onlara göre heykeller, mankenler, kıyafetler üzerinden ahlakçılık yapmak daha elzem.

not: yeni gördüm dükkanlara '' ağdacı '' yazılması kadına hakaretmiş, utanç vericiymiş.. elinden gelse çalışma izinlerini iptal edermiş...

pardon da ne yazacaklar bacım overlokçu mu?
Onlara istedikleri gibi örtünmek insan hakkı, üniversitelerde başörtü yasağı dini değerlerini yaşamalarına engel; ama onlardan farklı yaşayan insanların sırf onlar rahatsız oluyor diye istedikleri gibi giyinme hakkı yok. Bir insan kendi hayat tarzını yaşamak için hakkını savunabilir, anlarım. Kapanmak istersin sana göre mahremdir bazı şeyler, eyvallah. Ama sen kapanıyorsun diye herkes kapanmak zorunda degil. Bir yerde seni rahatsız eden ama kanuna uygun birsey varsa oraya bakmazsın. Toplum ahlakını bozuyor diye düşünüyorsan o senin mankenden tahrik olabilen kocanın ahlaksızlığıdır. Bir insan o posterden etkilenebiliyorsa zaten o poster olmasa da etkilenir "icerde kadın bacaği" var diye. Öte yandan hilal bıyıklarını bile aldırmayan bir kadının ağda salonundan rahatsız olması gayet normal. Şu toplumda en nefret ettiğim insan tipidir. Sağ görüslü bir insan olarak: sosyal medyada rastlarsınız 40-50 küsur yaslarda bir dayı gencecik bir kızin fotografinin altına ahlaksızlığın diz boyu oldugu bir yorum yazar. Kızı yaşında birine hem de. Ama profiline girdiginizde iftar yaparken, torununun yahut 5-10 yaslarindaki cocugunun, dini fotoğraflarını görürsünüz. Iste bu adamlar bu kadınların eşleri. Eş-dost dininde görsün ama yalniz kaldığımda her türlü sapıklıgı yapabileyim. Bir durulun artık.
bütün yobazlar gibi dünyaya zehir saçan kadındır.

allah bizleri böyle mikroplarla sınıyor işte!
Bu kadın yay burcu değilse ben de astroloji hakkında hiç bir şey bilmiyorum.
Bokunu yiyim senin be abla. Yürü kim tutar seni!!!