bugün

Bazisi geliyor sakalli halini seviyor, bazisi sakalsiz halini. Sonra bir daha hic sevmiyorlar. En basta erkek olmak zor.
erkek değildir. erkek dediğin sakallı olacak.
sakallı biri olarak diyebilirim ki baziları sakalsızken gerçekten bi boka benzemez. ama sakalsızken dahi yakışıklıysa,güzel yüzü varsa işte yakışıklı erkek tanımı budur.
sakallı erkeğin, deri problemi oluşmuşsa son 1 yılda, sadece bıyık bırakıyordur. o da mı olmaz?
sakalsızken bile yakışıklı olan erkek gerçekten yakışıklıdır.
Memesiz kız gibidir.
uçsuz memeye benzer.
Ergen gibi görünür. Sakalımı kesiyorum dönüyorum 15 yaşımdaki tipime. Mal gibi lan.
Sakal yakışmıyodur yada devlette memurdur.
Necip fazil misali; sakalsiz erkek üstsüz bayana benzer.
Bu günlerde baya uzak olduğum şeklidir.
yakışıklıysa silver eye için sorunu olmayan erkek. sıkıntı tınne
liselidir.
sakallı haline alışınca sakalsız halini görmek makyajsız hali gibi gelir.
işte o erkek benim. bugüne kadar bir eksi yanını görmedim. hatta artı yönünü gördüm diyebilirim. mesela lise hayatımda hiç sakal yüzünden azar işittiğimi yada ''git sakalını keste gel'' gibi sözlere maruz kaldığımı hatırlamıyorum. bazen, olduğunuz yaştan daha küçük zannediyorlar o kadar. ama kirli sakalım olsada fena olmazdı yani.
görsel
alkollü mekanlara girerken ha kimlik soruldu ha sorulacak diye korkudan ölen erkektir
bknz; ben.
Balkonsuz eve benzer sakal şart.
Kadına benzer. 1 numara da olsa yüzde sakal bulunmalı. Bir erkek kökten sakal alıp, hele de baby face ise tamamen kadına benzer.
erkeğin makyajı sakalıdır. tabi yüz tipi de önemli. sert yüz hatları olan erkeklere çok yakışırken, babyface erkeklere göreceli yakışır.
adamdır. ilk kez 1 ay önce çıkmaya başladı.
traş olan erkektir.
orman kaçkını gibi gezmekten iyidir.
tüysüz bamya denir. Tabi hiç çıkmamışsa .
yaşı daha küçüktür.

büyüyünce o da diğerleri yani bizim gibi kıllanacaktır.

bugün bu kıl mevzusu nerden çıktı aq. yok kıllı erkek felan ne oluyor lan? gozozunuza ilaç atıp döşüme alır uyuturum sizi ayık olun bak!
iÇe doğru uzuyodur.