bugün

işte bu yüzden sakal erkeğin makyajıdır derler.
birçok kadından bıyığı duyan birisi olarak şaşırmadığım çekicilik çeşididir. (bkz: kadınları anlayamamak)
Sakal sadece yüzdeki kusurları kapattığı için yakışıyormuş gibi düşünülür. Halbuki yüzü çok iyi olan erkeklere sakal bıraksa da bırakmasa da yakışır. Boşuna dememişler sakal erkeğin makyajıdır diye.
nasıl güzeldir o erkek.. sakallarına dokunmamak için kendini zor tutarsın ki ben çoğu zaman kendimi değil o sakallı erkeğin sakallarını tutarım; dayanamam. bir erkekte kesinlikle olması gereken kılgillerdendir sakal. seven kadını öyle mest eder ki.
Sakalın herkese yakıştığını söyleyemem ama çevremde sakalı olmadan sanki eksikmiş gibi gelen insanlar var. Eğer yakışıyorsa sürekli sakal bırakmakta bir sakınca yoktur. Tabi insan kendini tanımalı biraz.
http://hizliresim.com/b4av0Y
Böyle bir şey var. Evet.
Herşey gibi sakalda kimi erkeğe yakışır kimisinde militan gibi durur.
kirli sakal iyi güzel bende bırakıyorum. ama cübbeli ahmet hocs gibi sakal bırakmak nedir amk?
Var böyle bir şey. Ama o adamlar sakalsız da yakışıklı ve seksi zaten. Sakal ekstrası.
Bence bu çekicilikten ziyade bir makyaj yani çünkü sakal olmadan çok çocuksu ve küçük gözüküyorsunuz beyler ne yazık ki .
bende olmayan çekicilik.
Çekiciliği mekiciliği kalmamıştır.
Aynı fabrikada üretilmiş Fason mal misali, ortalık topyekün sakallı erkek!
Genci yaşlısı, çirkini yakışıklısı, ecişi bücüşü, devi cücesi...

Lan olum arada bir değişiklik yapın kesin şu kılınızı tüyünüzü, bi farkınız olsun.
Uzaylı görmüş gibi bakakalalım, aaaa hoş adammış yahu diyelim di mi ama?
Hep aynı hep aynı!
Vallahi baydınız!
Kirli sakal dışındaki diğer sakal türlerinden birine sahip olan erkek için kesinlikle gerçerlidir.
çekicidir. aksini iddia eden kendilerine sakal yakışmayan tipsizlerdir, kıskançlıktan çatlıyorlardır.

görsel
ne çekiciliği. bitli turistlerin koltuk altı gibi görünüyor artık. bir de kara gözlük takıp gizemli olduklarını sanıyorlar.
Buraya sakalımı atardım da ramazan günü kızların libidol reseptörüyle oynamak istemiyorum.
sakal maskulin (erkeksi) bir özellikltir. erkeği vahşi, korkutucu, güçlü gösterdiği için kadınlar tarafından çekici gelmesi son derece normal bir durumdur.

fakat maskulin gözükmek için sakal şart değil.
işidçi çekiciliği.
sefil bir moda olduğu gibi erkeği 10 ila 20 yaş arası yaşlı gösteren, günümüzde sakalın şekline göre "vay bu da bizden" denmesine yol açan ve hatta böyle olduğu için "bir çok yolu açan", devir değiştiğinde jilet satışlarının patlamasına yol açacak "yüzde kıl biriktirme eylemi" (bkz: kılda keramet olsa götte çıkmazdı)
tel tel çıkan sakallar. buna dahil değildir.
görsel
görsel

Böyleyse nolur bırakmayın. Sakalı cikmamasina rağmen ısrarla bırakmaya çalışan tip.
Sakalınız düzgün çıkmıyosa bırakmayın ya ameleye dönersiniz yada ışıdli diye ihbar ederler.
kılın cekiciliği mi olur amq.