bugün

yastık altında sakladıkları dildolarıyla dövülmesi gereken totoşlardır. olum giyinmeyin söyle, deli mi skti sizi nedir anlamakta güçlük çekiyoruz.
kısa pantolonuyla gezen ilkokul bebesini anımsatan ılıklardır. Birde altına beyaz spor ayakkabılar iğrençsiniz olum yaa. Bari Sakalı kirletmeyin!
Ben seviyorum abi. Modaya ayak uydurmus modern erkeklerdir. Kirmizi pantolon giymemek sartiyla.
yakında bunlar yüzünden sokağa çıkılamayacak hale gelinecek. genlerine işlemiş ilkel dürtülerle her erkek yolda kalça dedektörleriyle çevresini tarayarak yürür, ancak arada bu totoşlara denk gelerek kısa devre yapıyoruz, mavi ekran veriyoruz amk.
fakir görünür.

bakınız: görsel
sakal sakal olali boyle zulüm görmedi.
ibne diyince de kızarlar.
köse ve dar kot pantolon giyemeyecek kadar şişko erkeklerin ve öyle bir sevgili yapamayan evde kalmış kız kurularının zoruna giden giden erkektir. kudurun ibneler.
(bkz: nasıl ibne oldum)
Pantolon bok rengi veya pembe olacak yalnız. ibneliğin şanındandır.
islama uygun giyinmeyen din dusmanlarinin giyinis tarzidir.
Çok tehlikeli sinir oluyorum ben bu cinyıslara...
Kısa pantolon kendilerine yakışmamaktadır ve erkek gibi görünmemektedirler.

Erkek dediğin erkek gibi giyinecek, en güzeli takım elbise.
Resmen patlama yaptı, her yer bu ibnelerle doldu. Lan insan olun lan !
idoya mı özeniyonuz ?
Sibel can ın totoş oğluna mı ?
(bkz: hipster)
(bkz: nargileci adamlık tayfa)
görsel
Elde tesbih dillerde Allah delikanlılığın yeni kitabını yazmıştır bu abiler aslında geyikli tayt akımı gibi apaçi modası gibi.
Virüs gibi yayılıyor ibneler. Bu iğrenç tarzı moda diye piyasaya süreni bulup çükünden asmak lazım. Evet çok haklı bir benzetme totoş.