bugün

sailone'nin yeni nesilden arkadaşımız olduğunu düşünüyorum, o nedenle hoş geldin diyorum kendisine. hakkında henüz bilgi sahibi değiliz. umarım güzel fikirleriyle sözlüğe renk katar, yapılan yorumlara beğenilerini ve yergilerini yerinde kullanır. zaman içerisinde kendisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.
zeykurdan panpamdır. hoşgelmişen la.
başlatmış olduğum (bkz: nick altı sosyal sorumluluk projesi) kapsamında uğradığım onsekizinci yazar. takipteyim.
baya bir nick altı mağduru olduğuna yeni tanık olduğum 8.ci nesil yazar. hoşgelmiş. (bkz: koştursun efenim sözlükte)
yedinci nesil okunulası yazarlardan.
nick altı sosyal sorumluluk projesi nedeniyle nick altında entry girilmiştir. yedinci nesil yazardır.
nick altı bekleyen yazar. pekala pekala, tamam girdik işte.
oda benim gibi nick altı tek sayfa olan kader nesildaşımdır dolduralım. bundan sonra bende entrylerini takip edeceğim.
(#12175719) desteğe geldiğim yazardır. sende iade-i ziyaret yapabilirsin hacu. *
çok yorum yapasım gelen yazar. *
(#12175719) entry ile buraya bir şey girmediğimi fark ettim geldim.* takipteyiz efendim.
nickaltı doldurma çalışmasına can-ı gönülden destek verdiğim yazardır. niyeyse yazdığı çok samimi ve sevimli geldi bana.
kendisi ile random paylaştırma sonucu takım arkadaşı olduk haxball'da. Pamuk gibi bir adam her şeyden önce. Kendi kaleme attım, önemli değil dedi, rakibe pas verdim, önemli değil dedi, vuracağı topa müdahele ettim, yine önemli değil dedi. Kız olsam çıkardım bu adamla. "ayy sailone bu kitap çok güzelmiş ^.^" derdim, kıyamaz ertesi gün hediye paketi yapıp armağan ederdi kitabı bana. ilkokulda bile sıra arkadaşı çok önemlidir arkadaşlar, bunu unutmayalım. o olmasaydı buralara gelemezdik. kayseri halkının kısa sürede sevgilisi olan değerli bir insan.
rizeli.
(bkz: destek ver dediler geldik)
öhöm öhöm yedinci nesil yazar.
ironinin gözüne gözüne vurmuştur.*
(bkz: #12791486)
(bkz: #12895169)

yakalaşık 6 dakika oldu entrysini gireli, o andan beri yerlerdeyim.
sözlükteki hemşerilerimden biridir. iyi ki vardır. horonun dibine vuracağız.
Rakı masasında bi sandalye daha dolduracak olan yazardır. Mangalı sever umarım.
pkklı itlerden nefret eden yazardır, helal olsundur.
kafası pek alasıyla çalışan genç yazar.
Bayramını en içten dileklerimle kutladığım; kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu günler dilediğim uludağ sözlük yazarı.
fenerlilere orospu evladı diyecek kadar galatasaray ahlakına sahip yazar.bir kişinin yaptığı eyleme gözü dönmüş bir şekilde geneleyen organizma.
sevilesi yazar.
uludağ sözlük kendi kendine konuşanlar kulübü sosyal üyesi.

(bkz: ooo parti alırım bi dal)