bugün

Demirdöküm mü yoksa gaz sobası mı?
delidir ne yapsa yeridir.
Çok normaldir.. Zaten o zehirli, iğrenç, dandik fikirler ancak böyle bir deliden çıkabilirdi.. Kendisi fetö'nün ağababasıdır. Bu deli geberdi gitti, bugüne bıraktığı piçleri, orduyu yedi ve bitirdi..

Kürdün dincisi de teröristi de her türlü bize zarar..
görsel
görsel

Lan olum belki...
dincilerin toplu hipnoz seanslarında kullandıkları GEYiKLERDEN biri.

dindar bir toplumu ancak din adına, din alimleri kandırabilirdi ve öyle de oldu ( ali şeriati)

Not: kaldı ki SAiD-i KÜRDi din alimi Değildir. en kötüsü bu.

BUGÜN YAŞASAYDI RADYATÖR PETEĞiYLE KONUŞMA OLASILIĞI KUVVETLiYDi.
(bkz: şizofreni)
(bkz: meczup)
o da bir şey mi hepimiz konuşuyoruz artık ;

biz : soba soba ! ne elek. faturası geldi biliyon mu ?
soba : ne biliiim lan ! yan dedin yandık.
biz : ocağımı yaktın !
niye öyle bişey yapmış ki, hz.nuh 4,5 g´yle cep telefonuyla konuşmuştu.

hayır, soba şimdi heryerde çekmez falan...
Bu adam baştan aşağı şirk ehlidir. Abdülkadir geylani den ya geylani bizi koru diyerek medet uman bir sapkındır. Kitaplarına baktığınızda bu gibi şeylere sıkça rastlarsınız. Allah kimseyi akıl sağlığından ayırmasın. Akıl sağlığı önemli.
muhabbetin doruğuna çıkılmış, kestane kebabın dibine vurulmuştur..
Ot iyi çikarsa sobaylada konusursun masaylada konusursun ot kalitesi önemli.
- Dün akşam Seni bir kombiyle aldattım.
Kimi sobayla kimi çiçeklerle,kediyle köpekle ağaçla kendi kendine örnekler öyle uzayıp gidiyor.
Ben şizofren değiliz.
"en can alıcı yerlerine isabet eden üç güllenin (tabir kendisinin) zarar vermemesi" kadar büyük bir kürt sait mucizesidir.

allah'ın kalbini körelttiği kişiler anlayamaz....

(bkz: kürt sait lütfen)
+yanıyorum said..çılgınlar gibi..
Enteresan bir konuşma şekli. Bende soğuk kış aylarında yalnızken peteklere sarılıp uyuyorum. Aramızda değişik şeyler oluyor sanki nefes alıyor o petekler sıcacık falan.
(bkz: şeyh uçmaz mürid uçurur)

misal (bkz: kabataş yalanı)

bu da bonus olsun arşiv unutmaz sayın yüzsüzler, kendini gazeteci sanan zerzevatlar;

ELiF ÇAKIR- STAR GAZETESi
Zehra Develioğlu’yla ile ilk röportajı Star Gazetesi’nden Elif Çakır yapmıştı. Görüntüleri kendisinin de izlediğini iddia eden Çakır yaşanan saldırıyı doğrulamıştı.

BALÇiÇEK PAMiR – HABERTÜRK
Develioğlu ile görüşen bir başka kadın gazeteci Balçiçek ilter ise o dönem
“Ben cesur bir kadın tanıdım o gün…
Kalabalık bir grup tarafından darp edilen, tacize uğrayan, bebeği ve kendisi için ölümüne korkan, olur da şikayette bulunursa sokakta tekrar başına bir şey gelir mi kabusu gören…
Morluklarını da gördüm, ille de meraklıysanız, ama benim tanıklığıma ihtiyaç yok ki, raporu var zaten. Yaşadığı travmaya tanık oldum, konuşmasına, bana bakamayışına, olayı konuşurken bebeğini odada istemeyişine… Ellerini hiç bir yere koyamayışına… Geç gelen ama sonrasında hiç bitmeyen gözyaşlarına… Kabuslarına, sütten kesilmesine değinmiyorum bile… Ruhunda telafisi imkansız darbeler yaratmış bir şey yaşadı Zehra!” diye yazmıştı.

Zehra Develioğlu ile röportaj yapan ve , ‘morluklarını gördüm’ diyen Balçiçek ilter Twitter'dan açıklama yaptı. Balçiçek ilter tweetlerinde şunları yazdı:

Kabataş görüntülerini izledim.Ayıp bana ait değil,”Kadının beyanı esastır”diyerek dinlediğim Zehra hanıma aittir, açıklama yapmak zorundadır! Bu arada bu akşama kadar hiç görüntü izlemedim, izlediğimi de hiç iddia etmedim, beni başkalarıyla karıştırmayın,arşivler yazılanlar ortada! Kabataş’ı, nasıl yanıltıldığımı, özürümü yarın Türkiye’de yazacağım, hiç merak etmeyin.Şimdi küfür ve hakaretlerinizi alıp dağılabilirsiniz!

ama hak etmişsin tatlım. di mi ama?

iSMET BERKAN – HÜRRiYET GAZETESi
Olayın ‘vahşiliğini’ doğrulayan bir başka kalem ise gazeteci ismet Berkan’dı. ismet Berkan ve o günlerde attığı twit bir kez daha gündeme geldi. Berkan, hakkındaki iddialarla ilgili olarak NTV’ye konuştu ve izlediği görüntülerin yayınlanan görüntüler olduğunu söyledi. Programda O görüntülerde iddia edildiği gibi dayak ve tacizin olmadığı yönünde bir izlenim oluştuğunun hatırlatılması üzerine Kanal D’nin büyük bir gazetecilik başarısıyla efsaneyi bitirdiğini ifade etti.

Berkan; “Görüntülere bakıyoruz ve hiç bir şey yok. Peki siz ne izlediniz, ne görmüştünüz diye soruluyor?” sorusuna

“Görüntüye bakınca, insanların ne beklediklerini bilmiyorum. Ben de öyle bir kanaat oluşmuştu, taciz olduğuna yönelik o dönemde izlediğim zaman . Benim de öyle çok önemsediğim bir konu değildi açıkçası yani. Bu konuda ne yazı yazdım, ne haber yaptım, ne de twitter’da bir neşriyat yaptım, attığım bir kaç tiwitin dışında. Bu konuda da zaten hemen hemen hiç konuşmadım. Geçtiğimiz hafta bir televizyon programında, soruldu ve soru üzerine şimdi söylediklerimi söyledim. Çok kısaydı zaten görüntüler.” dedi.

sen nasıl bir karaktersin ismet berkan sen nasıl bir şekilsin nasıl bir modelsin valla ben çözemedim. ama bravo sendeki yüz benim botlarda yok. botlar aşınıyor senin yüzünde zerre şekil değişikliği yok. sizle bizlerin ahlak kavramı ne kadar farklı di mi?

şimdi bunları gördük yaşadık. olmayanı oldurma yetileri var bu zatların. o yüzden şeyh uçmaz mürid uçurur. uyuyan beyinlerden, şartlanmış düşüncelerden dahası cemaatlerden, tarikatlardan bu millete bu devlete hayır gel-mez. daha çok çocuğumuzu yitiririz de yitirdiğimiz çocukların ülkenin geleceği olduğunu anlayamayız. bu kafayla da bizden bir bok olmaz.
(bkz: Said nursi nin şizofren olması).
bi seferinde paris' ten almanya'ya arabayla dönerken bi fransız kasabasında, bir türlü yeşile dönmeyen, kırmızıda takılı kalan trafik lambasına korna çalmıştım ve ışık yeşil olmuştu.

aklıma o geldi.
Normal bi durumdur herşey bitti said nursiye takan mal beyanıdır.
tamamen o günün şartları ile alakalıdır. sanki kalorifer vardı da o konuşmadı? lan çoğacayipsiniz, bunu bile düşünemiyorsunuz.
said i nursi hazretlerinin soba ile olan ibretlik konuşmasıdır.