bugün

Babasinin kopyasidir.bu yasta bu bilgi helal olsun.
babası zannettim sadece sesini duyunca.
tv'de görünce nihat hatipoğlu'nun taklidini yapan yeni bir şovmen adayı sandım. meğer oğluymuş. genetik herhal.
babası nihat hatipoğlunun izinden giden bir mübarek.
bunlar babadan oğula hatip gerçekten.
kopya koyun dolly gibi tüm özelliklerini babasından almıştır. lan annesinin hiçbir geni mi geçmez insana ya? Nihat Hatipoğlu direkt bölünerek çoğalmış gibi. hadi hal ve hareketler benzer de sesi de aynı ya. yine o hafif pelteklik bile geçmiş.
Sanki peygamberimizle beraber savaşa gitmiş gibi anılar anlatan, yanında beraber muhabbet etmişler gibi tasvir eden şahıs.
Saçma sapan yapmacık bir şey. Babayı örnek almak iyidir belki ama tıpatıp her şeyini taklit etmek değildir bu. Senin hiç vasfın yok mu kardeş. Zaten anlatım tarzınızdan nefret ediyordum sen tuz biber ektin. Babandan kurtulalım derken seni musallat etti başımıza.
neredeyse çıplak kadın sunucunun karşısında din'den bahseden cambaz.
severek izlenilendir. bu genç yaşta bu kadar bilgi, her gün kuran okuyup anlamayan ateistler ibret alsın yani.
bir müslüman olarak onun karakterine imanina dini bilgisine söyleyecek hicbir şeyim yok fakat bir müslüman olarak bana çok itici yapmacik geliyor...
(bkz: beşik uleması) kavramını akla getiren kişi.
600.000 etmeyendir. ilerde edebilir mi orasini bilemem ama su an 600000 alamiyodur.
din tüccarının oğlu yavru din simsarı.
sesi babasının sesine olağanüstü benzeyen hatipoğlu ailesinin bir bireyidir.
nihat haipoğlu gibi takılıp hoca olmaya çalışan kişidir. zannımca bu çocuğa altı yüz bin vermezler.
babasının yan sanayisi. kardeş payındaki sezaiyle oğlu gibiler ses bile benziyor. aile mesleği olan masalcılığı da iyi beceriyor maşallah.
face de herkesin Allah başımızdan eksik etmesin dediği komik kişi.
nihat hatipoğlu hocamızı klonlamışlar mı? neden?*
şimdi dinleme fırsatı bulduğu kopya.

Ama babası sonuçta... Ancak bu çok abartmış. Mesela ben özel bir çaba veya gayret göstermiyor olmama rağmen bazen bazı mimiklerimin ve hareketlerimin babama tıpatıp benzediğini fark ederim. Bu gayet doğal... Ancak bu arkadaşınki farklı taklit. gerçi bilemiyoruz çocuk küçüklüğünden beri önünde böyle babası anlatıp durduysa ister istemez aynısı olmuş olabilir. yinede iyi niyetliyim bak. *
Ama ne yalan söyleyeyim antipatik geldin arkadaşım. az biraz değiştir en azından o ellerini titretme sallama sürekli kameraya doğru.
veliaht. ne ya ne olacaktı, babası rahmetli olduktan sonra yerine o geçecek.
nihat hatipoğlunun mitoz bölünmeyle çoğaldığının ispatıdır.

oldukça antipatik.
Hatipoğulları nın son halkası. Böyle sürer gider bunlar.
sesi babasına çok çok benzeyen hoş dilli etkileyici anlatımı olan kişi.
soyadıyla babadan oğula nesil bunlar. bugün devir teslim yapılmış.
Hatiplikte iyi para olduğunu anlayan hatipoğulları tvlerde boy göstermeye devam ediyorlar.