bugün

nihat hatipoğlu'nun oğlu. babasının aynısı. şuan stv'de canlı yayında.
ben az önce zapping yaparken samanyolu tv'de şebnem kısaparmak'ın programında rastladım bu çocuğa baktım said hatipoğlu ne yalan söyleyeyim ben ilk önce babası nihat hatipoğlunun taklidini yapıyor sandım meğerse o da babası gibi menkıbeler anlatırmış.
ama bir insan babasına bu kadar mı benzer çocuğun konuşması, hareketleri hatta ses tonu dahi babası nihat hatipoğlu'nun kopyası vay be dedirtiyor insana. herhalde yeni bir nihat hatipoğlu'muz daha oldu vatana millete hayırlı olsun.
nihat hatipoğlu taklidi yapıyor.
geçen bi kanalda denk geldi, one lan, biri nihat babayla dalga mı geçmiş dedim * sonra hayretle baktım da adam yetenekli be, mizahi anlamda yalnız.*
junior hatipoğlu.
Öldüğünde babasının mallariyla birlikte tv kariyerini de devralacak olan oğuldur.
bilgi var, hareketler yapmacık ve riya kokuyor sanki.. özenti sanırım... duruşunda ehl-i takva bir görüntü yok...
(bkz: klon)
tam da gerçekse çok komik şakaysa iğrenç denilebilecek durum. nihat hatipoğlu takipçisi olarak hazzetmediğim ve yavan bulduğum kişi, vakıa.
(bkz: dini rantın babadan oğula geçmesi)
çıkıp yine nihat hatipoğlu taklidi yapsa da gülsek dediğim insan.

başkası olma kendin ol.
babasının kopyası. bal tv'de ekrana çıkıyor.
(bkz: beşik uleması)
kamu yönetimi son sınıf okuyormuş.
bugün kendisini 5-10 dakika boyunca nihat hatipoğlu'nun oğlu olduğunu bilmeden izledim. nihat hatipoğlu'nun oğlundan ziyade bir taklit sanatçısı sandım. bir insanın babasına bu kadar benzemesi imkansız. hem sesi, hem hareketleri, hem vurguları bire bir aynı. sanki ayrı olarak bir imrenme bir taklit etme çabası var gibi.
nihat hatipoğlu'ndan saç rengi, yaş, yüz şekli, çene cücüğü gibi küçük detaylardan başka farkı olmayan insan.
mimikleri geçtim, fon müziğine kadar aynı amk.
geleceğin mübarek hocalarındandır. başarılar.
An itibari ile atv ekranlarında babasının programı tabi gelmeyip ne yapıcak.
baba oğul şirket.
badadan oğula nesil bunlar.

(bkz: bi bitmediniz)
babasını örnek almayıp da ne yapacak adam.
yolu doğru yol.
beğenmeğen izlemesin.
nihat doğan taklidi yapan ismail baki ye benziyor.
nihat hatipoğlunun oğluymuş. görünce dua okumaktan gençleşti sandim ilk önce. ulan el hareketini taklit etme bari, kopyacı. anladık baban.

bir de kızların yeni gözdesiymiş.
hık demiş babasının burnundan düşmüş. bu kadar olur.
itici insan.