bugün

Mantıklı insanın yaptığıdır.. kendini düşünmeyeni ben mi düşünecegim zaten normalde de zehirliyor kendini..
Doğru olandır.
sahte içki yapıp insan hayatını tehlikeye atanları dikkate almayan yargı.

pardon, siz kim oluyorsunuz da içki içen ölsün, oh be diyebiliyorsunuz? alkol kötü de sahtekarlık iyi birşey mi?
Sahte içki.

Yapan, satan hepsinin ameka.
din üzerinden pirim yapan yobazların yapacağı iştir. ne de olsa din sahtekarlığı yapmakta bir beis görmezler, alkolün sahtesini yapanları elbette seveceklerdir.
Muhafazakâr bir insan olarak yadırgadığım duygusuzluktur. Hangimizin hiç günahı yok? Hepimiz kötü şeyler yaptık şu dünyada... Düşünsenize o esnada öldüğümüzü... Dua için bakmayacak mıydık arkamıza... Günahımız ne kadar çok olsa da, utansak da, rezil bir halde olsak da gideceğimiz kapı aynı. Allah hepimizi affetsin... Belki rahmetliler bizden çok daha iyi durumdadır manevi olarak.
Yorumlardan anlasilacagi uzere Ayyaşları rahatsız eden başlık.. ayrıca bana ne milletin derdi beni mi gerecek Zıkkım içsin.
Bursa'da sahte içkiden ölü 4 olmuş, yıl olacak 2021 hala içkiden ölen var muhtemelen eşşekcenneti arkadaşlar ahirette randevulaşalım bu kerizliğe birde orada güleriz.
Unutulmasın ki ölenler bayiden markalı içki alıyor. Yani bilerek isteyerek ucuz olsun diye merdiven altı içkisi almıyor.