bugün

x sözlüğe yazar olsun vs tadında başlık açılması sözlüğün seviyesini düşürmektedir. eğer şahin k ,ajdar vs gibi şahısların acuziyetleriyle dalga geçip kendini öne çıkarmaya çalışan insancıklardan değilseniz sözlükteki bu yazı kirliliğinden ve boş beleş yazar teröründen sizde rahatsız olursunuz. daha kaliteli bir sözlük dileğiyle.
malum filmlerde oynattığı hatunları getirmezse seve seve kabul edeceğim ve hatta sevinçten gözyaşlarımı akıtacağım bir durumdur, olsundur. ayrıca olmuşkan, ali k, faruk k ve ismail yk da olsundur.
konusuz video çekiyoruz zirvesine başkanlık etmesi muhtemel olaydır.
(bkz: oldu olucak tılkı deseydın erman hocam)
internetin buz gibi serverlarından online olur muhtemelen. kendisine ayar vermeye çalışanları da düzmesi kaçınılmazdır.

jale isimli yazarla aralarında geçmesi muhtemel diyalog;

şakin key: eee anlat baalım jale, üye oldun mu sözlüğe
jale: he oldum hiç bir eksiğimiz yok
şahin key: sanırım senin tek eksiğin yar...
tüm sözlüğü köyünün yağmurlarında yıkaması muhtemel yazar..
bu ekşi oylanmış entryler beni azdırdı yavrum şeklinde bir söz kullanması muhtemel olacak yazar olma imkanı olabilen insandır. * *
(bkz: lan mına goduum o nasıl entıriy lan öyle)
şahin k ve abazan yazarlardan dolayı bayan yazarların sözlüğü bırakmasına yol açabilecek durumdur.
bi o eksikti.
bir sürü şahin k mevcuttur zaten sözlükte.
(bkz: sozluk mpg)
'değilmiydi zaten ' diye düşünüyor insan.
(bkz: denizden çıkmış buz gibi entry)
şahin k: istersen zorla istersen gönüllü, gönüllü eksi verirsen sende zevk alırsın, zorla diyorsan nick altına öyler şeyler yazarım ki seovi olursun. seovim olacaksın!
kurban: burası dağ başı mı?
şahin k: valla burası dağ başı, hemide uludağ başı. (al bu da denizden çıkan buz gibi y*rağımın başı, ehaha)
şahin k: bu her yazara nasip olmaz. bunun tadına bakınca anlayacaksın, pişman olmayacaksın.

(bkz: unutulmaz sahin k replikleri/@semi)

Allah korusun efenim bizleri, tırstım lan sözlük!
(bkz: şimdi siki tuttuk)