bugün

kullanacaksanız elden alışveriş için kullanın, öbür türlüsü zararınıza olabilir.
türkiye nin en iyi e-ticaret platformudur. ev, araba, arsa alım-satımı için en iyi sitedir. aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.
basit bir ürün listelemek 5 dakika sürer, bu siteyi kullanmak zorunda değilsiniz...
otomobil ve emlak ilanları bölümlerinin gerçekten işe yaradığını düşündüğüm , düşünmek ile kalmayıp tecrübe de ettiğim ücretsiz alışveriş sitesi.
üye olursunuz. önce telefonunuza mesaj ile onay kodu gelir. onu girersiniz. tam dersiniz ki aha bitti rahata erdik.
bu seferde mailinize onay kodu gelir bide onu girersiniz. şu anda tam bu aşamadayım.
birazdan evime gelip bir onay kodu daha verecekler galiba onu bekliyorum.
emlakcıda ilan güncelleme kısmında çalıştıgım için hergün her vakit online oldugum site. ne kadar güncel kalıp üstte olursak o kadar iyidir. century21 keops. saygılar.
istediginiz birçok şeyi bulup, kolayca da satabildiginiz site. iki araba sattım ikisi de çok çabuk satıldı.
internetten alışverişin en iyi,en ucretsiz alışveriş sitesi.
ve en efsane http://www.sahibinden.com...ogutmali-usb-bellek/detay
bu siteye video yüklemek, atomu parçalamakta zordur!
1 ekim itibariyle, hayvan satışının kaldırıldığı site.

edit: biraz inceledim de, sahiplendirme adı altında yine satışlar devam edecek gibi.
http://www.sahibinden.com...an-arabasi-30683523/detay

ahanda böyle bir ilana sahip site.
mesaj sistemi yine çökmüş hede.

edit: hay sokacam ya hala düzelmedi
araba bilumum ihtiyaçlar olan bir site. en az 300 TL gitmiştir. 3 tane laptop aldık 3 ü de bozuk çıktı. araba aldık kaporta çürük.
sağda solda 5-10 liraya satılan çakma saatleri 50-60 ve daha fazlasına satmaya çalışan cingöz recai satıcıların müdavim olduğu satışçı sitesi.
sahtekar yuvası.
getirdikleri yeni bir sistemle artık sitede verilen ilanların resimlerini bilgisayara kaydedemiyorsunuz. böyle bir uygulama yapmışlar artık neden yaptılarsa.
elinizde kullanmadığınız eşyaları satışa sunarak para kazanabileceğiniz sitedir.öyle gittigidiyor gibi ilan aç para,sat para gibi bir sistemleride yoktur.
işyerinden çıkarken akşamüstü verdiğim ilana istinaden, eve gelene kadar yolda telefonla arabamı sattığım sitedir. 3 saat içinde hayatımın en yoğun telefon trafiğini yaşatmıştır.
bir kere dolandırıldığım, ikinci ve üçüncü dolandırılma girişiminden elleri boş çıkan çiyanların yuvası. uzak durulasıdır.
2 gündür en çok login olan kişi benim heralde, ona rağmen koskaca sahilde bir ev bile bulunamaz mı kardeşim ya. ayrıca bütün emlakçıların çakal olduğunu bizzat gördüm. sahibinden bir tane bile ev yok, bütün emlakçılar işbirliği yapmış uçandan kaçandan haberleri var. sektör deşiştirip bu işe mi girsem temiz para valla.
internet üzerinden alıveriş yapabileceğimiz,a dan z ye her şeyin bulunduğu güvenilir site dir.
arabasını satmak isteyen bazı bayanların araçlarıyla birlikte kendi resimlerini de yayınladıkları alım satım sitesi .
araba bakarken dikkatimi çeken bazı ilanlar oldu. bu ilanların dikkatimi çekme sebebini şöyle açıklayayım; üst-orta segmentteki kimi araçlara bakıyordum. satılık bir araç. ve fotoğraf olarak sadece araba ile yanında bir zibidinin fotoğrafı. yani adam muhtemelen yolda park halindeki arabanın yanında fotoğraf çektiriyor ve bunu satılık araç ilanına koyuyor. tamam, alıcı ve satıcı arasında doğacak marazdan sorumlu değil fakat en azından temel düzeyde bazı güvenlik önlemlerinin alınması gereken bir site.
emlak kategorisini emlakçıların gasp ettiği ve bütün evlere aynı resimlerin konulduğu site.
var olmasaydı ben çalışamazdım. mesai saatlerini çekilir kılan tek eğlencem benim. hiçbir zaman alamayacağım teknelere, villalara falan bakarak vakit öldürmek kadar eğlenceli bir aktivite daha düşünemiyorum çalışırken.