bugün

satıcının iddiasına göre sadece 1.000 km'dedir.

tabi bunu yemedik fakat, hacı murat baya bir sevimli olmuş. usta eller tarafında yapılmış restorasyonu, bariz bir şekilde belli oluyor.

açıkçası fiyatı da çok abartılı değil, 30 bin tl. bence hak ediyor, çünkü çok düzgün toplanmış. hele renk seçimi çok orjinal, çok yakışmış.

siyah, beyaz, gri gibi renkler tercih edilseydi bu kadar göstermezdi bence.

özetle; maddi imkanı olan bireyler için ideal. hafta sonları bin yazın tadını çıkar, nostalji yanında cabası.

https://www.sahibinden.co...lan&utm_content=nisan
ulan ben 30 bin liraya adi Murat olan bir arkadasimi once hacca gonderir haci yapar sonra bu adama satarim amk.

cocuk bile bu duruma karsi cikmaz. deli misiniz lan haci murat bu ne 30 bini amk.

parayi agactan mi topluyorsunuz pezevenkler.
fiat modeli italyandir. ayrica italya uretimlerinde leylak ve fistik yesili varmis kataloglarda dogru olabilitesi yuksek yani.
cillop gibidir.

yav kolega, neden hemen savunmaya geçiyorsunuz anlamıyorum. lan adam uğraşmış, emek vermiş bir şeyler yapmış.

elin gavuru toplasa böyle bir aracı, "no kodor gozol yo" deyip iç çekersiniz, bizim ustalar yapınca "otoz bon loro, kolpolorlo dolo olon" .

la bi, "eline sağlık" demek çok mu zor. not; aracı ben toplamadım. *
abartmış. bende daha orijinali var.
(#17226094)
15'e bırakırim.
o arabanın yanından gectım bızzat fotolarını cekerken gordum kısıyı amaa hacı murata verılmez 30 bın manyakmısınız dersın ama ona verılır.