bugün

ikisinin halkı beraber yöneteceği ve meclise sahne,dj materyalleri alınması sağlanır.ayrıca dış borçlar kapanır.
seçim şarkısı derdi yaşamayacakları garantidir.
kanımca pek çok partinin oylarının bölüneceği korkusuyla engelleme girişimlerinin kralını yapacağı oluşumdur.
olmadı uçuk paralar teklif edilir, ikisini birden kafalamak için kesenin ağzı açılır.
ayrıca ben genç nüfustan binlerce oy alacaklarına eminim. ha barajı geçerler mi, orası meçhul.
Mitingleri siyasi partiye gönüşecek ikilidir.
Seçim şarkısı olarak Ceza'dan Fark Var parçasını kullanırlarsa tam olur.Aa yok lan onu saadet kapmıştı değil mi.
herkes birbirine diss atar duruma gelir ve içimizdeki kötülükleri böylece dışarı vururuz en azından ağız çalışıyor ya rahatlarız belki.*
şuanki partilerden sıkılan kişinin hayali..
o kadar çok ikisinin birden fanı olabilen kızlarımız var ki. şayet kurulursa kocamann bi sükse yapcağından adım gibi eminim.
Haykodelik Ep. Partisi
yaş sınırından %1'lik oy bile alamayacak parti olacaktır.
akepe benzeri bir parti olacağı kesindir.
sagopa kajmer'in kesin akp'li, hayko cepkin'in de daha ömründe bir kez bile sandığa gitmemiş olduğunu -ki hadi gitti diyelim, oyunu verse verse ya bağımsızlara ya da chp'ye vereceğini, hiç belli olmaz akp'ye bile verebileceğini düşünürsek, bu iki isim yan yana gelse, sagopa kajmer'in cüppeli hocasından öğrendiği ilmi hikayeleri dinlemekten sıkılan hayko cepkin'in konuyu okan abisinden dinlediği karı kız hikayelerine getirmesi ile 10 dakika muhabbetten sonra politikadan sıkılıp bir iki bira ile birlikte müzik sistemini açmalarına neden olur bu durum. küfretmek, mücadele etmek ve bunu müzik yolu ile yapmak dışında hiçbir ortak noktası olmayan bu iki genç, kursalar kursalar nü metal grubu kurarlar ve nü metal partisi verirler, o kadar.
hayko cepkin en başta lokanta açabilir. ismi de

(bkz: bertaraf et lokantası)

Edit: tamam espri bana ait değil. ahanda linki
`http://www.bobiler.org/monte.asp?m=71565`
Güzel bir parti olacaktır fakat şu sıralar değil 4-5 sene sonra kurulmalıdır.Çünkü hitap ettikleri genç nesil henüz oy kullanamayacaktır.Fakat 4-5 sene sonra inanılmaz oy toplayacakları garantidir.