bugün

Kesinlikle yalan haberdir, sago böyle birşey olsa, kendi twitterında söylerdi:
http://twitter.com/Sagopakajmerrap
Ayriyeten melankolia.com mutlaka açıklama yapardı efendim.
--spoiler--
çanakkale'nin çan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ünlü rapci sagopa kajmer hayatını kaybetdi.
--spoiler--

kaybetdi ne la? sagopa özel şöförü bi taraflarına mı sokacak afedersin? adam 33 yaşında. büyütmüşler adamı.
ölseydi kesin söylerdi, evet.
asparagas haberdir. albüm çıkarıyor diye mi düşürüyorlar böyle haberleri neyse artık.
ya arkadaşım çanakkalenin çan ilçesinde madem kaza yapıyor niye milas * hastanesine kaldırılıyor denilesi ve yalan kokan haber durumu.
haberde saatin 20:29 olarak belirtilmesi ile garipliğe devam edilmektedir.
geri zekalıca bir şakadır. şaka denmesinin yegane sebebi gerçeklik değeri taşımamasıdır, komik olması değil. bunu yapan vicdansız ve şerefsizdir. ulan ödüm koptu be yapılır mı bu dümbük herifler!
Yok canim hayattadir. Burdan duyuyorum bunu da gercek olsa duysardik.
babasının bundan önceki zamanlarda vefaat etmiş olduğunu bildiğim(emin olmamakla beraber) haber içeriğinde de babasıyla birlikte olduğu geçiyor ki üstelik midibüs(evet böyle geçiyor haberde) denilmiş sonra işin içine turistler sokulmuş olan haberin kesin yalan olduğu açık ve net şekilde belirtmek istediğim durumdur.
tam inanıyordum ki sagopanın resimdeki komik suratı aklıma gelince uyandım. bir an boşaldı ayaklarım.
bu haberin 2009 versiyonu bile var.her sene bir kere öldürürler bu adamı. o degilde hep trafik kazasında ölüyor ne hikmetse,ama bu sefer çanakkaleyi seçmişler.
o değil de birileri "şaka" falan gibi sözler söylüyor.
lan hangi ara nisan ayına girdik amk?
neyin şakası bu ? severmiyim sagopayı? pek sayılmaz.
fakat bu nasıl bir şaka anlayışıdır lan?
dikkat çekmeye çalışıp asıl kendi kaybettiğini gören absürt insanın uydurduğu eylem.
aynı haber 2009 yılında da yapılmış buyrun bakın: http://ajanshaber.bloggum.com/ .
haber saati: 17.02.2011 / 20:29

gelecekten haberler
(bkz: ceza nın ölmesi)
vay be , benim memlekete kaldırmışlar görmemişim. Asparagas. ( Not: milas , muğlanın bodruma doğru olan ilçelerinden biridir.)
Saçma sapan şarkılar yapan
Ergenlerin çok sevdiği vasat rapçi
sagopa kajmer'in ölmesidir.
Muhtemelen bu yıl gerçekleşecektir.
Fan kitlesinden olan Bazı insanları üzecektir.
Benim fazla umrumda olmaz.
Babamın oğlu değil sonuçta.
Ama bir insanın ölümüne sevinecek
kadar da taş kalpli değilimdir.
Münir özkul'dan önce olacak gibi.
allah'ın bileceği iş eceli gelen ölür.

bakıyorum birileri çaylaklıktan çıkmış..