hoşgelmiş yeni yazar. inşallah kızdır.
inşallah hiç kıza benzemiyor.
Başı boş köpek sorununun baş aktörü. Havlama fino.
bazı gericiliği savunanlara değerli ve gerekli hatırlatmalarda bulunan değerli yazar. takdir ediyorum.
Fenerbahçe’ yi sürekli ve hırsla savunması üzücü olan yazar.
Böyle neyi savunuyorsa karşı tarafın fikrine hakaret eden tipler savunduğu dünya görüşüne de zarar verir.
Çok fazla argo kullanıp agresifleşmesi rahatsız etmeye başlamış olan yazar. Saygılarımı sunarım.
Oğlum ben Kemalist bir insanım.

Yok Haçlı yok fetö.

Ne anlatıyon amk.

O dizinin ilk 97 bölümünde senin beğenmediğin siyasi göndermeler olabilir fakat sanatsal açıdan, senaryo açısından bir başarı vardır.o yüzden de çok büyük bir kitleye ulaşmıştır.

Ayrıca naşşş falan konuşuyorsun ya bunlar liseli davranışları büyü biraz.
--spoiler--
dilediğin imayı yapabilirsin
--spoiler--

Işte bu dostum, uludağ sözlük kurallarına uygun olduğu muddetce. Olabilir.
Yukarıdaki görsel sözlük kurallarına uygun.
Bu kadar tahammulsuz olmayın. Sinirden gozlerinizden yaş gelmesin üzülürüm.
Saygılarımla.

görsel
Sözlükte yeni galiba. Günlerdir sözlük nasıl geliştirilir diye sözlük yönetimine olmayan aklıyla haddini aşarak akıl vermeye çalışıyor. Ulan dürrük derler adama biz 15 senedir buradayız sen dünkü bok gelmişsin beğenmediğin yazarları özellikle beni kastederek sözlüğe yön vermeye çalışıyorsun. Senin gibi ne istekli mallar geldi geçti sözlükten hiçbiri bir şey katamadı senmi katacan. Sen şimdi bu hırsla atağa geçersin 3 ay sonra pes edip elveda sözlük başlığında ağlayarak sözlüğü diğerleri gibi terk edersin. O yüzden fazla şaapma otur önünden ye başkasının önüne bakma?
Beğenmiyorsan yallah inciye..
Adam kendi başlığında kendisine operasyon çocuğu yunan ingiliz filan diyerek başlığı tanımlıyor.
işte bu... Bazen insan kendini eleştirmeli.
Hem sözlüğü eleştiriyor, hem kötülüyor, sözlükte de istemiyorsun ama hala utanmadan yazıyorsun. Biraz onur, şeref, haysiyet olsa o kadar eleştiriden sonra hesabı siler onurunla giderdin. Ama yook kafamı kuma gömer gene yazarım diyorsun yani?
Modeeratör uyuyor mu adam laik atak sendromuna girdi millete küfür ediyor hemen silik yapın şu çakma Atatürkçüyü. Teşekkürler mod kankalar.
--spoiler--
şimdi entrylerimi silicem
--spoiler--

Silersin tabii korkak çapulcu.
Bu adam tam bir küfürbaz çıktı, halbuki 4 gündür etrafa çiçek dağıtan hoşgörülü beyefendi Atatürkçü rolündeydi. Azıcık ayağına yanlışlıkla bastık adam ana avrat düz gitmeye başladı. Meğerse gerçek yüzünü saklıyormuş. iyi oldu erkenden öğrendiğimiz. Bundan sonra yazdıkları fazla önemsemez artık. Nasılsa içinde kötü bir insan yatıyor.
39 yaşında bir seksi...

Swh...
Boşver nihavend böyleleriyle tartışıp kendini üzmeye değmez zaten yazdıklarını da korkup silip kaçmış. Kimlerle muhatap oluyoruz vallahi ya. Yeminle şansa yaşıyoruz sjsj.