bugün

3 b deki aynura asik cocuk'un online listesi iletisinde görüp çok gülmüştüm.

bir erkeğin en büyük yalanlarındandır.
bir kadının en büyük yalanı bile değildir.
yalan değildir.
mesajlaşan kişinin kendini özel hissetmesini sağlamasının yanında kişinin özgüvenini yerine getiren cümledir.
genellikle erkeğin kız arkadaşına söylediği masum bir yalandır.
sadece benimle mi mesajlaşıyorsun sorusuna verilebilecek cevaplardan biridir. ha bir de, "evet".
eğer doğru söylenmişse mesajlaşılan kişinin ''önemli'' olduğu anlamına gelir.
2. ihtimal ise mesajlaşacak başka kimse yoktur.
yüzyılın yalanı diyebileceğim yalanlar listesinde ilk beşe girecek olan yalancık.
-sadece benimle ilgilen istiyoruuum buuuğrakk
+öyle yapıyorum zaten, sadace seninle mesajlaşıyorum
-ayyyh tatlım yhaa!
sen biriyle mi yazışşıyorsun gibi gereksiz bir sorunun, yüzde 99 yalan olan cevabı.
ahahahahahahahahahaha.

yahu gülmekten yazamadım. pardon.

türk kadınının en büyük yalanlarından. gerçekten buna inandığımızı falan düşünüyorlar. ehehehehe. ama benim gibi zeki bir erkeğin asla yemeyeceği bir numaradır bu.

salak mı sandınız???

avrupa'da böyle bir şey yok. insanlar sınırsız kişiyle aynı anda mesajlaşıp konuşabiliyor, hesap vermeden, kendini borçlu hissetmeden, yalana ihtiyaç duymadan.

ama türkiye gibi üçüncü sınıf ortadoğu ülkelerinde maalesef ikili ilişkilerdeki yalanlar artık klişeleşmiş durumda.

geberin.
bende biraz mallik var demenin başka dolaylı yolunu anlatan yazar.
(bkz: şüphesiz ki onları ibret alasanız diye yarattık)
görsel
Bir erkeğin söyleyebileceği en iğrenç yalan.

Aranızda bu yalanı söyleyen bir erkek varsa kendini camdan atsın. Dürüstlük ölmüş.
kızım vallahi yalan değil diğerlerinin evine gittim.
bunun kızı erkeği yok bence bunu söyleyip başkalarıyla da konusan varsa cinsiyet farketmeksizin yalancıdır. olgun insanlar böyle saçma yalanlara başvurmaz zaten ne gerek var böyle saçma yalanlara.
Yalan, bana hiçbir mesaj gelmedi.
Oha bu nasıl yalan. Hiç mi arkadaş aile kuzen kanki uzaktan akraba işi düşen çok sevilmeyen üniversite/lise arkadaşı filan yok bu insanın. inanamıyorum..*
Hiç kimseyle mesajlaştığım söylenemez.
sedece seninle şununla bununla bide şununla bi ara bide şu vardı ama siktiret bide onunla mesajlaşıyorum.
Ama tamamen mecburiyetten...
Çünkü ben birden fazla kişiyle mesajlaşırken genelde karıştırıyorum, birine vereceğim cevabı diğerine veriyorum falan... olmuyar amk yapamıyorum, benden bir bok olmaz!
Bunun kızı erkeği yoktur Kim söylüyorsa apaçık yalancıdır. Ne gerek var böyle şeyler söylemenize bunun bir şeyleri etkileyeceğini mi sanıyorsunuz. Olgun bir birey etkilemek için (yada ne için yapıyorsa bilmiyorum işte) böyle saçmalıklara başvurmaz. Dürüst davranmanız daha hoş olur sanki.
En büyük yalanlar arasına girer.
külliyen doğru.