bugün

Belki özel hissedersiniz die demiştir.
Dünyanın en büyük yalanlarından birini söyleyen kızdır. O sıra belki de biri kendisine oral yapıyordur.

Kim bilebilir?
Kadınlara asla güven olmaz.
Doğru söyleyen kızdır.

Tamam seninle konuşuyorum ama onunla yazışıyorum aq.
iNANMAYINNNN! yha onlar melektir .s.s.s
iNANMAYINNNN! yha onlar melektir .s.s.s
Her zaman yedekte biri vardır. Yok diyorsanız o sizsiniz.
bunun erkeği kızı yok. buraya bin tane erkek yalanı yazarım feleğinizi şaşırırsınız gençler.
siz sormadan böyle bir şey demeye gerek duyuyor ise emin olun ki başkasıyla da konuşyordur.
Sonra mesaja cevap vermez entry girer.
Hiç mi sevilmediniz la siz? Bacınız Gülcan, ananız oya aydoğan, amcanız da nuri alço muydu. Bu şüphelerle 50ye gelmeden kalpten gidersiniz siz.
bu cumlenin gercekligine inanacak kadar saf bir erkek veya tam tersi durumda saf bir kiz var midir bilemiyorum.

her an her yerden iletisime gecilebilgi, aklina gelen 3 uygulamayi soyle dense, en az ikisinin mesaj ozelliginin oldugu uygulamalar dunyasinda iletisime gecmek cok kolay.

ustelik guven kavraminin bu kadar pespaye bir konumda oldugu su gunlerde bu kadar dusmezsiniz diye umuyorum.
diğerleriyle ne yaptığını henüz söylememiş kızdır.
Yalandır ooooo.
etrafı dolup taşmıştır, haberi yok.
Sözlükteki online listesine bakınca görülen;

3 dişi, 129 Sap gerçeğiyle birlikte, asla inanmanınız gereken dişi varlık. 129 kişiden 29'u namuslu erkek olsa 100. En az 100/3= 33,3 kişiyle şu an konuşuyor.

Ben uyarımı yapıyım da ister dinleyin ister dinlemeyin. Bı sigara içip yatcam ben.
senin ilgini daha çok çekebilmek, seni kendine daha çok bağlamak için başvurduğu yalan yöntemidir. kolay kolay güvenmemek lazım kimseye fazla da bağlanmamak en iyisidir.
Yalan söylüyordur direk engeli basın yoksa ileride bir gün o kıçınıza tekmeyi basar mal gibi kalırsınız.
17 kişiden sonra sadece seninle yazmayı unutmuş canım benim ya.
Ben genelde şu an sadece seninle konuşuyorum derim. 10 saniye sonra da başkasıyla konuşuyorum yani yalan yok.
Sadece benle konuşuyordur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar