bugün

çok sinir olduğunuz bir şeyin doruklara çıktığı anlardır muhtemelen.

(#13786902) dün şöyle bir entry yazmıştım.

bugün basketbol oynamaya gidiyorum. bankta oturuyorlar. 2-3 saniye kadar baktım, kafamı çevirdim. hissettiğim tek duygu nefretti. tek bir üzüntü veya benzer bir duygu hissetmedim; salt nefret.

5 gün önce ne haldeydik. "sevgi" li dediğimiz insan nasıl kendini bu hale getirmeyi başarır bu kadar kısa bir sürede hiç anlamıyorum. neyse, yolu açık olsun.
aldatıldığını öğrenme anı.
kaybetmeye mahkum olduğumuz anlardır. çünkü kin ve korku sınırlar bizi..
kimseye, en fazla da kendinize zarar vermemek için deriin derin nefes alıp vermek gereken anlardır. sakin olmak candır. intikam soğuk yenen bişeydir*.
Bu duygunun doruga ulasmasiyla gozler dolmaya baslar bunlari haketmedigini dusunursun fakat hayat hakettiklerinle yada haketmediklerinle ilgilenmez iste...
Eski sevgilinin başkalarıyla takıldıktan sonra gelip senden özür dilediği andır.
şımarık veletlerin annelerinin önünde tepenize çıkmaya devam etmeleri.
lan kadın bir dur de be... safi nefretim.
eski sevgilinin modellik yapan ve aynı zamanda doktor olan yeni sevgilisinin görüldüğü andır.* *
haksızlıkğa uğramak..
artık olmayacağını anladığın andır.
iddaa kuponunun tek maçla yatması.
tüm gün yorulup eve gelindiğinde, herhangi bir ev sakinin dışarıdan bir şey alınması gerektiğini söylediği andır.
yokuş aşşağıya 5. viteste ısrarla gaza basma isteği, araç senin ve o an başkası kullanıyorsa.