bugün

yanlış genellemedir zira fal baktıran, hatta bakan erkek bile mevcutur.
yoo şahsen erkeklerinde baktırdığına birçok kez şahit oldum. birçoğu daha meraklı bayanlardan emin olabilirsiniz. özellikle fal için kahve içmezler ancak içtiklerinde de hadi benimkine de bakıver bari diye gayette yanaşıyorlar. hem merak edip hemde umursamaz tavırlara girerler.
kadınların fal baktırması genellemedir. erkekler de gayet de merak eder ancak merak etmiyormuş tavırları takınırlar. kendilerine yakıştıramazlar pek karı kız işlerini. ama yanlarında fal baktıran birini görünce "hadi madem bana da bakıver çok ısrar ettin" şeklinde yaklaşıp pek de güzel fal baktırırlar.
dedikodu sınırlarının genişlemesine yardımcı olacağı için fal baktırmayı uygun görürler.
tam olarak olmasada genel olarak doğru olan cümle! nerede gereksiz, boş, saçma salak eylem varsa orda muhakkak ama muhakkak ki bi bayanın parmağı vardır!
(bkz: halt etmişsin sen onu)

daha bugün baktırdım, hem de bakan da erkekti, yunus balığı çıktı hatta falımda, valla bak, ismetmiş. ha yok lan, kısmet kısmet.
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
yanlış bir tespittir. zira face bookta fal baktıran birsürü erkek vardır.
kadınların baktırıp erkeklere aktarmasıyla ortaya çıkan durumdur.
pek doğru olmayan genelleme. fal baktıran erkekler de çokcadır. üstelik fal bakanlar da çoğunlukta erkektir.
(bkz: yok öyle bir şey)
yanlış bir önermedir. kadınlar kadar baktıran erkeklerde vardır.
güncel Önemli Başlıklar