bugün

bir erkek olarak demeliyim ki hayır. bir kadını fiziksel olarak çekici bulmazsam nasıl aşk yaşayabilirim ki? karşıma karakteri çok güzel, kafa uyumu çok güzel kadınlar denk geldi ama kırmadan reddettim.

olay güzellik çirkinlik değil zira bu 2 kavrama sahip olunmaz, karşındaki insan için geçerlidir. yani bana çekici gözükmeyen birisi başkasına çekici gözükür. bu durum o insanı salt çekici yapmaz.
dalak güzelliği lazım bana...dalağı güzelse olur bu iş...yoksa işim olmaz...dalak önemli dalak...
Değil.

Çirkin erkeklerin seçilebilirliklerini arttırmak adına samimiyetsizce savundukları boş varsayımdır.

Daha güzel memeli onunla ilgilenmeye başladığında diğer şişman kızi aninda satacak yine kendisidir.

Denendi, birçok kez onandı.
Denenmeden de onlarca kez onandı.
insanları güzel-çirkin diye ayırmak en başından yanlış yapmaktır, güzellik göreceli bir kavramdır. kendi fikri olmayan insanlar kalıplaşmış güzellik algısıyla hareket ederek insanları yargılarlar. mutlaka herkesin kendisine göre bir güzellik anlayışı olabilir ama bu kafamızda kurduğumuz güzellik kalıbının dışındaki insanlara çirkin diyemeyiz. tüm bunların dışında iç güzellik denilen kavram aşık olduğunuz sürece yeterlidir, çünkü kimse dış görünüşe aşık olmaz, kendisini fiziğiyle pazarlayan insanlara aldırmayın siz.
iç güzellik icat edilen bir kavram.
Dış güzellik ise bir keşif.
Güzellik bir bütündür canım, hiçbiri tek başına bi anlam ifade etmez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar