bugün

O insan tam olarak benim.fotoğraf yedeklemek hafıza kartından resim export etmek kadar kolay,müzik yüklemek bir tık kadar konforlu,sekronizasyon saat gibi tıkır tıkır çalışır.Android gibi kronik donma,durduk yere kapanma,esnek yazılım olduğundan ötürü virus vb.ıvır zıvır problemlerle uğraşmadan yaşar gidersiniz.ayrıca siri adında bir asistanın vardır her ne kadar ablalık ta yapsa siri çok yardım sever bir kadındır.
Telefonu fotoğraf makinesi zannedenler tarafından eleştirilen insan. Telefon olm bu telefon. Çektiğim fotoğrafları Mailime atarım, instagram'a atarım, Facebook'a atarım. Binlerce fotoğraf aktarıyorsak gidip fotoğraf makinesi almamız lazım değil mi?

Ayrıca herifin icloud'dan bile haberi yok, yazık.
Bir cahil hareketidir. insan iki cihazi da kullanip oyle karar vermeli. Bu nedenle ikisini de kullanmis biri olarak androidin amk diyebilirim.
ben değilim maalesef ıphone iyidir ,karizmadır .
zamanında android,şuanda da iphone kullanan biri olarak iphone kullanan her türlü kötüler android donar geç açılır bazen kapanır kaç gün açılmaz bişey olur servisi arasanız yardımcı olamazlar iphone öylemi arkadaki imei nosunu ver aradığında adam hata raporu tutup tek tıkla sorun buluyor geri kalan şu dediğiniz iphone a müzik inmiyor yedeklenmiyor lafı kullanmayı bilmeyenlerin lafıdır iphone kötüleyenler çıksın site kasıyor.
Androidi hala Jelly bean döneminde kaldı zanneden saflardır.
android 7.0 kullanan biri olarak diyebilirim ki. akıyor amk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar