bugün

karakterin tam oturmaması ile ortaya çıkan durum. allah her insanı en güzel şekilde yaratmışır. buna eklenti yapmak saçmalıktır. benliğini kabul etmemektir. kişinin ezikliğinden kaynaklanır. yok vücuda piyırsing, küpe, deldirmeler, saç boyatmalar... bunların hepsi kişilik arayışıdır.
toplumda akıl ile ön plana çıkamayan güruhun kendisini bir yerlere koyma çabasıdır.

bizi hayvandan ayıran tek özellik düşünmemizdir. karşı cinsine akıl dışında eklentilerle hava atmak hayvanlara ait özelliktir.
netice itibari ile insanın saçını boyatması toplumda kendisine yer aramasından kaynaklanmakadır.
herkesin boyatmasıyla birlikte saçını boyatmayanların toplumda yer edinmesiyle sonuçlanacak harekettir.
saçımı boyatıyorum yerimi ayırtıyorum* * *
(bkz: bir beratulanberat klasiği)
saç boyatmakla toplamda yer edinmenin ne gibi alaksı var diye düşünmeye sebep olan cümle.
(bkz: saçma başlık girerek sözlükte yer etmeye çalışmak)
egoyu tatmin etme yöntemi.

(bkz: bir beratulanberat klasiği))
bazen yetersiz kalır.

bak şimdi nasıl oluyormuş bu: ben saçımı boyattım, piırsink yaptırdım, kıyafete harcıyorum tüm paramı amma velakin hala yer edinemedim lan. "acık kay öteye" diyorum mahmut' a dinlemiyor.

isyan ediyorum bu durumda, "lan daha n'apalım allahsızlar. etim ne budum ne sıkışıversem aranıza" diye. of bak dertlendim yine. - yazar burada şarkı söylüyor. isyaanlardaaaayım.-

bonus olarak hatırlatmak isterim ki;
(bkz: o geri döndü) -ya da dönmedi ne bileyim.-
(bkz: yok artık)
hayvanların neleriyle hava attıklarını merak etmekteyim.hangi bilim adamı hayvanların böyle bir güdüsü olduğunu kanıtlamıstır? kanıtlamak bir tarafa böyle bir durumun varlığından haberdarlar mıdır? yoksa başlığı açan şahıs saçını boyatan insanlarla hayvanları karsılastırarak tespitini daha vurucu (!) hale getirmeye mi çalışmıştır? nedir?
(bkz: siz ona uymayın çocuklar)
küpe takmak gibi gereksiz bir davranış.