bugün

bagirmak istedigim soz. tamam herif yeteneksiz... hadi hatalarda yapiyor da, bir mac da gordunuz mu bu herifin "oynamayi birakiyorum" dedigini?. onun deparlariyla kac atak yakalandigini, kac top kapildigini biliyor musunuz?

bu adam takimina faydali olmak icin calisiyor bu adam. ve ben bu dalga gecme olayina yeter diyorum, yetenekli olup da takimini icin cabalamayanlarin hepsine bin ceker sabri sarioglu.

tabii buradan dalga gecmesi cok ala. git karsisina soyle bunlari? yemez, niye? cunku sabri'nin azmi, takim sevgisi karsisinda curuyup gidersiniz. diliniz varmaz.

bordo macinda, baros ciktiktan sonra yakaladigimiz 2-3 atakta hangi isim ondeydi? soylememe gerek yok. boyle igrenc esprilere kafanizi calistirmayi biliyorsaniz, bunun cevabini da pek ala bilirsiniz.
bir ölçü birimi olarak (bkz: sabri son hizla girsin).
olmayacak olay. çünkü burda bazı vatandaşlar, seçtikleri birkaç kişi üzerinden ( ajdar, sabri sarıoğlu, maldonado, guiza vs...) espri(!) yapmaya çalışırken; onlar paranın en hafif tabirle .mına koyuyorlar ve bu söylenenlerin pek umurlarında olmadığı gerçek. dalga geçenler de taşaklarını avuçlamakla yetiniyorlar işte.