bugün

abazanlarin bakislarina maruz kalan minnos kizdir.
rahat vermiyorlar efendim durduramiyoruz.
guzel olmak suc mu ya ?
akşamdan kalmadır. o makyaj aslında yeni yapılmış değildir. iş yerinde 1-2 saat oyalanıp kaçma planları yapmaktadır.
Bu hayat enerjisi nerden geliyor arkadaş hele iş gibi dünyanın en iç karartıcı icadına giderken. .
Bence sacma kizlar icin normal durum. Ben uykuyu tercih ediyorum.
çok affedersiniz ama yolludur.ya da affetmeyin çok da umrumda.kibarlık olsun diye öyle dedim zaten ama gerçek budur,lamı cimi yok bu işin basbayağı işte yol-lu yol kelimesine lu eki geliyor oluyor size yollu.makyajlı bir de o saatte ha?bunun başka ne gibi bir açıklaması olabilir ki söyleyin.
Helal olsun valla o kizlara.
Ben sabah ilk otobüse yetişmek için 6 da kalkıyorum. Hazırlanıp çıkıyorum hemen.

O kız o makyajı yapmak için kaçta kalkıyor merak ediyorum.
sadece makyajla kalmamaktadır. bir kutu parfümü de boşaltırlar üstlerine.
öyle ki derste birkaç saat boyunca sizin dahi üzerinize siner o koku o otobüste yanınıza oturmuşsa.

ders 8'de. derse tam yetişebilmemiz için en geç 7.35 geçe otobüse binmek gerek.
durağa gelmek üzere evden çıkmak 7.15 olsa.

kaçta uyanıyorlar inanın bilmiyorum.
Sabahın beşinde kalktigini tarafıma iletmesiyle şaşırtmamıştır.zaten başka bir açıklaması da yok.
helal olsun o kızlara. o enerjiye helal olsun.
En azından bunu yaparak hayata bi şekilde tutunduğu anlaşılan kızdır. elini yüzünü bile yıkamaya üşenen insanlara göre daha fazla yaşamın içindedir. Kendini önemser.
saygı duyulması gereken kişidir.

sabah kalkmanın verdiği üşengeçlik ile 4 gündür aynı çorabı giyiyorum, sabahın köründe kalkıp bu kadar zahmet edip hazırlanabilen birine saygı duyarım.
yaşı en fazla 19' dur onun.
Kendisine bakmayı seviyordur ve makyaj yapmayi da usulünce biliyordur muhtemelen. Hiç makyaj yapmasa, eyeliner bile sürmese de kezo dersiniz. Sizin ne dediğiniz belli değil. Bırakın millet zevkine göre yaşasın sanki zorla size yapıyorlar makyajı..
yorgun, düşük, kuru ve kızarık bi ciltle soluk soluk olacağına kendinden emin ve özgüvenli olmayı seven kadındır. mesela ben geçen gün 10:30'da olan randevuma hazırlanmak adına 06:30'da kalktım. anlayamazsınız..
en yakın arkadaşım da bilhassa 05'te kalkıp, 8'de işbaşı yapıyor. bir makyaj uğruna ya rab, ne uykular bölünüyor..
Sabah kalktığımda yüzümü yıkamaya üşenirim lan ben. Her gün erkenden kalkıp en az bir saatini süslenmeye nasıl ayırıyorlar arkadaş. Ya makyajsız yüzüne bakılmayacak kadar çirkin olduğundandır ya da kompleksli olduğundandır bu istikrarın sebebi.
sabahın daha bir erken köründe uyanmış imrenilesi, helal olsun denilesi, alnına bir öpücük kondurulası kızdır.
istediğini yapar ve bu kimseyi ilgilendirmez.. size ne milletin derdi sizi mi gerdi.. hele de şu erkeklerin yorum yapması yok mu puhahahahha neyse bir şey diyecektim demiyorum işte.
Tamam bizde makyaj yapiyoruzda bacım ne zaman uyandın da boyandin,işte bu yüzden evde kalıyoruz.
kimseyi ilgilendirmeyen durum. kizlar istese erkeklerle ilgili bir dunya itici, sacma, gereksiz hareket bulabilir ama bu ulkede nedense sadece kadinin olumsuz yonleri konusuluyor. tabi bu olumsuz bir yon degil ama oyle gorenler icin soyluyorum.
görsel
O ne güzel ne becerikli kızdır.
Full olmasa da kendime munasip gördüğüm miktarda yapıp binerek aralarında olduğum kız/kızlar/kadınlar.
sanane kardesim gormek istemiyorsan bakmazsin. Ozgur kadindir.
ne zaman görsem, nasıl üşenmeden onu yaptığını düşünüp dururum.
Full makyaj dediğiniz şeyi yapmak pratik kazanmış bi kadın için 10 dakika sürüyor. Abartmayın o kadar ya.