bugün

insanı çıldırtabilen annedir.

Bilgisayar başında oturmuş, o forum senin, şu sözlük benim derken artık geçen saatin farkında değilsinizdir. En son fi tarihinde anneniz "hadi iyi geceler oğlum/kızım, fazla oturma" sözüyle bir "uyuma isteği" gelse de içinize, internetin iç dünyası artık çoktan sizi cezbetmiştir. Sabahın 5inde bi tıkırtı duyulur. Bir anda evdeki bireyin uyandığı farkedilir, artık klavyede iki tuş arası gitmeniz 3 saniyeyi bulmuştur. Ancak bu lanet olasıca ekranın ışığı sizi çoktan ele vermiştir. Kapı azıcık aralanır ve o muhteşem laf çıkar ağızdan;

"Yatmadın mı sen daha?"

Yaratıcıysanız "yok, sabahı kılıp yatıcam" sözüyle kurtulabilirsiniz.

Düzen: Biz annelerimizin kıymetini tabii ki de biliyoruz a dostlar. yanlış anlamayın. bitanem annem benim, ouuv kıyamam fakat bu başlığı açmak da farz oldu artık.
görsel

bu annedir. *
iyiliğinizi düşünen zavallı düşünceli annedir. zavallının suçu nedir, ne yapmıştır ki sizin gibi biriyle uğraşmak zorunda kalmıştır. gençler annenize layık olmaya, onu üzmemeye çalışın zira kimse sizi onun gibi çıkarsız ve sınırsız sevemez.
(bkz: gece yarısı odaya giren anne)
sabah namazına kalkmış mübarek annedir.
daha yaklaşık iki buçuk saati olan annedir. ben haber edecem beyler içiniz rahat olsun, var daha
Yok yattım diye cevap verilesilir.
geç oldu artık aksama yatarım cevabını duyduktan sonra anne bi hışımla çıkartır terliği.
ayri şehirlerde yaşamamıza rağmen burdaki hayatıma el atıp whatsappdan gecenin 4ünde sen uyumadın mı hala diye yazan annedir işin garip yanı o niye o saatte uyumuyordur.
namaza kalkmış olan annedir. kurban olurum anamı özledim ya :(