bugün

çamur sıçratan araçlar.
kafanıza taktığınız bir durumla ilgili kötü bir rüya görmek. sabah midenizde minik minik kelebekler uçmasına neden olabiliyor.
Bütün gün ders çalışacağınızın aklınıza gelmesi.
55 yaşında egosu tavan yapmış, müdürüm diye hava atıp ama iki kelimeyi bir araya getiremeyen, hiç arkadaşı olmayan, odasında akşama kadar fare arayan, iki de bir nöbetçi öğrenci ziline basıp basıp birilerini ayağına çağıran, hitler gibi gereksiz olan bir yaratıkla aynı binada aynı berbat oksijeni solumaktır moral bozan şey.
başkasına yazdığım şeyi gerizekalı birinin üstüne alınması ve bundan kavga çıkarmaya çalışması. Salak sen öyle olduğuna inanmasan niye alınasın?
sabah sabah sinir boşalması yaşatabilen şeylerdir.

edit: güne ağlayarak başlamak ne saçma bi şeydir.
girilen entryden rahatsız olup özelden mesaj atılması.
sigara paketinin bittiğini farketmek.
okulun hala patlamamış olması.
görsel

sabahın köründe şöyle bir oluşumu yayında görmektir. acaba ikna olurum diye bekledim sebebi nedir bilmem gülesim geldi.
Uyanmak.
uyanmışım "kahvaltılık bir şeyler yok" durumu bozardı moralimi memleketteyken. malum tek yaşamak zor.
Bu gün kalktık ama daha iki gün iş var...
Dün akşam 8 den beri uyudum sabah 7 de uyandım. çok mutluyum lütfen kimse bozmasin
Yine seçim var bir kaç güne sikindirik seçim arabaları caddeye çıkar.
Yine her sokak köşesinde bütün dünyanın Türkiyeye karşı olduğunu savunan dayılar kümelenir.
Okula geldim sınıf boş. Megerse bizim sinif aralarında anlaşıp pikniğe gitmiş Piç gibi kaldım.
Dolu otobüste bi oraya bi buraya savrulmak.
Hoşlanılan kızın, kanka demesi.
ulan yine mi seçim? evet tam olarak budur. senede bir kere yapılmasa rahat edemiyoruz.
Güne uyanmak.
bazı hanımların kıyafet resimlerini hiç yollamamaları.
kravat seçememek.
Benim moralimi bozacak bir şey olmadı.
Bebek gibi uyudugum yataktan kalkmak.
haftanın ilk mesai günü olması.
güncel Önemli Başlıklar