bugün

kahve + sigara. vazgeçilmezdir. ne olursa olsun her sabaha bu ikiliyle başlamak, mükemmeldir. *
gece yatmadan önce içilen sigaranın ardından belki sekiz belki dokuz saat geçmiştir. sabah kalkılmıştır ve ilk görev olarak sigara yakmak gelir. bu insanlar (içinde benim de bulunduğum kalabalık) kıçımızı kaldırıp koşamazken sabah sigarasına pek bir meraklıyızdır. zıkkım içelim efenim.
az sonra sigarasını söndürüp bilgisayarını kapatıp zıbaracak insandır.
gece kaldığı yerden sabah kalkar kalkmaz devam eder. uyanır uyanmaz tüttürmenin keyfini bilir.
ama elbette ki zıkkım içsindir.
sigara içmeme rağmen asla yapmadığım yapamadığım şeydir. sabah sabah
nedense hiç hoş değil ya. bi' kahvaltı yap çay iç, sonra yak tabi.
ciddi anlamda sigara bağımlısıdır. bırakmak onun için çok daha zordur.
Çok b.ktan bi durum halidir. Ölüme yada sonucunda ölüm olan hastalıklara yakalanmaya bir kaç adım daha yaklaşmaktır.
Başının dönmesine razıdır. O kadar güzeldir ki, başı dönse bile vazgeçemez..
sağlığını önemsemeyendir.
yanında kahvesi de varsa doğruyu yapan insandır. tebrik ediyoruz kendisini.
sabah 3. sigarasını yakan adamımdır. bizzat mütemadiyyen. * * *
çok zararlı olduğunu bilse de şimdi kahvaltı hazırla et o kadar kim bekleyecek diyen insandır. sigarasını içer sonra kahvaltı hazırlamaya başlar. haliyle iştahı kesildiğinden kahvaltıdan bir şey anlamayacaktır. sağlığını çok düşünse sigara içmez efendim.
benim komşum olur kendisi. "ne buluyorsun şu sigarada" diye sordum bir keresinde "oov öyle deme bunu bulandan allah razı olsun" dedi.
tıpkı "sabah kalkar kalkmaz bilgisayarın başına geçen insan" gibi bağımlıdır. bağımlılık ifadesidir, hatta bağımlılık derecesinin ifadesidir bu durum. insanın aklına sabah kalkar kalkmaz sevgilisi falan gelmeli yahu. sigara ne.

ben içiyorum, sabah kalkar kalkmaz içiyorum, üstelik bir de bilgisayarın başına geçmiş olarak içiyorum; ayrı.
iyi yapmayan insandır.

duştan çıktım keyif yaparken sigaramı elime aldım tam yakacakken bu başlığı gördüm,

merak ettim neler yazıyor beni caydıracak bir şey var mı derken (#13949491) bu entry gördüm kahve almaya karar verdim.

sigaram kahvem eşliğinde tütecektir. *~
eğer bu insan başka bir insanla birlikte yatmadıysa kendisinden başka kimseye zarar vermez. yedi ceddini sikmekte aceleci olmamak gerekli.
Daha da fazla zararlı olduğunu bilmeden bu eylemi yapan insandır. Ayrıca nasıl bir bünye sabah sabah sigara içebilir anlaşılmaz. Önce dinlen bir nefes al değil mi?
LEŞ GiBi KOKAN iNSANDır. hatta leşin canlı halidir.
ölüme meydan okuyan nefesi igrenc kokan rahat nefes alamayan insandır.
sigaradan daha çok zarar gören insandır. birde ağız kokusu yapar o aç karına içilen sigara...
çok zararlıdır içmeyin.
karnınızı doyurup öyle için. ve karnı aç yeni uyanmış insan için mide bulandırıcıdır. onun yanında da içmeyin. *
epey sağlıklı insandır. herkes içemez. baş dönmesi, kan şekeri düşmesi gibi haller var çünkü...
iflah olmaz bir tiryakidir. nikotin bağımlısıdr tam anlamıyla. sabah sigarayı bırakıp 3 saat sonra başlayan modeller de bunlardır. bunlardan biri de benim .
ciğerlerini paketin üzerinde ki resme benzetmeye çalışan insandır. gerçekten böyle olur mu, bizi mi kandırıyorlar diye düşünen şüpheci kişiliktir. devam et canım doğru yoldasın.
bu insan öğrencidir.
sigara içmek bir çok şeyden vazgeçmektir.
sabah kalkar kalkmaz içilen sigaranın hücrelere verdiği zarar ise bir nevi intihardır.
her ne kadar içmeyenler için saçmalık olsa da benim gibi içenler için mükemmel bir şey. insan nasıl yüzünü yıkamadan kendine gelemiyorsa bende sigara içmeden kendime gelemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar