bugün

Eğer şu bilinç olacaksa büyük ihtimalle 6 yaşında bi katil olurdum.
Bakın ne hatırladım. O yılların birinde sabah 7.30 da radyo-1'de haberler başlardı. Bir sabah rüyamda Tansu Çiller bizim evin önüne gelmiş kürsüden konuşuyor fularını falan da takmış. Ben de en önden dinliyorum. Biraz tezahürat falan yaparken hafif uyandım meğer o radyoda konuşuyormuş. Ben onu rüya aleminde dinliyormuşum. Çillerci olduğumu sanmıştım bi süre ortalıkta. hey allahım yaa.
Şunu anlıyorsun yıllar önce fanatik olduğun biri yıllar sonra esamesi okunmayan biri olup gidebiliyor. Onun için kimse için çok da şey etmemek lazım yani.
yok ya o kadar geriye gitmeye gerek yok 2008 iyidir.
Televizyonu bir açıyorsun kral TV'de Burak kutun yaşandı bitti klibi. Ooof be.
11 temmuz 1993 senesinde sabah 11.30 gibi dünyada gözümü ilk kez açtım yani bir nevi uyandım diyebiliriz. Çok sıcak bir gündü malum Alanya sıcağı meşhurdur.
muhtemelen trt’de izel çelik ercan’dan ‘ara ara belki de bulursun’ şarkısı eşliğinde kahvaltımı yaptıktan sonra mavi önlüğümü giyip ninja kaplumbağalar temalı çantamı omzuma takıp okul yoluna düşmek için hazırlanıyor olurdum 1. sınıf öğrencisi olarak.. yıllar çabuk geçti be sözlük.
Benim için uyanmamaktır.
çokta iyi bir yıl değildir
örnek: (bkz: sivas katliamı).

edit: niye bu kadar eksilendim acaba yazdıklarımda yalan-yanlış bir şey mi var ?
1992 olsa daha iyi olurdu.
Nostalji olurdu. (bkz: gençleştim resmen)
ve madımak otelinde haince yapılan kundaklamayı engellemek.
yok ya o kadar geriye gitmeye gerek yok 2009 iyidir.
tansu çillerin kütahyaya deniz getireceğini vaad ettiği yıllar.
güncel Önemli Başlıklar