bugün

kendisi birçok gencin genel kültürünün yegane sebebidir.
efsane sarışın.
ta ki show a geçip, tipik kadın programı sunucusu dilini " naptın gı? " gibi almayana kadar, kafadan milf' in ibrasıydı. yalan oldu artık yakında genç manitalarla da boy gösterir ara ara. 5-10 yıl garantiler show' u.
anti mütevazi. ayrıca çok gülmek kalbi öldürür. nispetin kime lağn
gittikçe çirkinleşen.
ancak benden güzel.

not: erkeğim.
sürekli kişisel gelişim ile kafasını bozmuş olan şahıs.
biraz kitap filan okusa bu kadar taşın, kayanın, madenin, feng shui'nin, kuantumun filan peşine düşmez.
jennifer lopez tarafından aslında ne kadar da "boş" olduğu yüzüne vurulan sahte kahkaha motoru.
dünyası sadece türkiye olan bazı yurdum insanları gibi tüm "güzel" ve "kötü" şeylerin türkiye'de olduğunu düşünüyor sanırım.

saba tümer:
Kadına şiddeti konu alan “Yeter” filminizden yola çıkarak size şunu sormak istiyorum. Türkiye’deki kadına şiddet olayları hakkında ne düşünüyorsunuz? Kadına fiziksel şiddet uygulayan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz ve buna maruz kalan kadınlara bir öneriniz var mı?

jennifer lopez:
Bu sadece sizin ülkenize ait bir problem değil. Kadına şiddet, aile içi şiddet bütün dünyada görülen bir sorun. Büyük bir utanç. Kimse bunu böyle düşünmek istemiyor ama kadına şiddet yadsınılmayacak bir sorun ve ben buna kesinlikle karşıyım.
jlo karşısında saçmalayan şahsiyet. başka sorular mı bulamadınız ?
olgun kezban.
yaptığı programlarda konuşulan konular uç noktalarda olduğundan sürekli 'zor anlar' yaşar. gündeme böyle gelir.
sürekli belden aşağı espiriler yapan insan.
aptallıkta sınırları zorlayan bir kadın.
çağırdığı konukların yüzüne karşı kahkalarla gülüp, konukların iki ayağını bir pabuca sokan
misafirperver televizyoncu..
geçen gün jennifer lopez ile yaptığı röportajı izledim. nerede saçma sapan şeyler var onları sordu. beni en kızdıran şey ise jennifer lopez'e röportaj sonunda sorduğu ülkemizi küçük düşürmeye çalışır gibi yaptığı o sorusu oldu.

Türkiyede ki kadına şiddet olayları hakkında ne düşünüyorsunuz? Kadına fiziksel şiddet uygulayan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz ve buna maruz kalan kadınlara bir öneriniz var mı? diye bir soru sordu. türkiye de demesi sadece kadına şiddet türkiyede oluyormuş gibi sorması gerçekten yanlıştı. ama jennifer lopez saba tümere iyi bir cevap vermiş ve bence saba da orada yaptığı hatayı anladı.

Bu sadece sizin ülkenize ait bir problem değil. Kadına şiddet, aile içi şiddet bütün dünyada görülen bir sorun. Büyük bir utanç. Kimse bunu böyle düşünmek istemiyor ama kadına şiddet yadsınılmayacak bir sorun ve ben buna kesinlikle karşıyım.

bu cevaptan sonra içim biraz olsun rahatladı ama saba tümer'e cidden yakıştıramadım bu olayı. popülerleştikçe iyice gözden düşmekte olduğu düşünmeye başladım. daha önceden beğenirdim kendisini fakat bu son zamanlarda ki hal ve tavırlarının değişmekte olduğunu görüyoruz. ün sahibi, olmak ilgi görmeye başlamak insanları nasılda değiştiriyor bunun en iyi örneğini kendisinde görebiliyoruz.
kahkahanın dibine vurur kendileri.
9-8lik ritimle gülebilen kadın.
berbat gülüşlü hoş fizikli daş kadın. saba tümer gibi bir karım olsun 10 milyon borcum olsun ama gülmesin.
an itibarıyla programında yaşar nuri öztürk'ün konuşmaları karşısında sıkıntıdan patlayan, ilgisiz tavırlar sergileyen televizyoncu. çok tatlı ya oturup resmen onu izliyorum. *
(bkz: kezban)
geçenlerde rastladım kendisine. 1 yıl önceki samimiyet yok, şımarıp küstahlaşmış.

alt tarafı gülerek para kazanıyorsun. nedir yani?
gülüşü sebebiyle seyfi dursunoğlu'nun "sen gülüyor musun geğiriyor musun?" esprisine maruz kalmış sunucu.
yıllanmış şaraptır. zira onunla büyüdük hacı biz.
kahkahayı anlamlandıran, anlamı kahkahalandıran kadın...
programlarinda surekli bitse de gitsekk tarzi tavir takinan , konuklarini zerre kadar takmayan insandir kendisi. o ara kapakta kendini bogazliyormus gibi gulmesiyle neyi amacliyor anliyamiyorum ayrica .ve tabiiki kahkahasi ; mide bulandirici , lutfen yine gul ama evde gul .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar