bugün

9 buçukta gelirler genelde. Ama illa 9 geçecek.
muhtemelen sabah 6'da girdiği ameliyat uzun sürmüş olabilir, sabah yatan hastalara yaptığı vizit, yatış ya da taburcu işlemleri uzun sürmüştür ya da hepimiz gibi çocuğunu okula bırakmıştır, uyuyakalmıştır, trafiğe takılmıştır , öyle bir kere size denk geldi oturup yarım saat beklediniz diye bilip bilmeden konuşanlara gülüp geçen doktordur.
valla ne yalan söyleyeyim şu son dönemde devlet daktırları özel daktırlarından 10 kat daha iyi. bana mı denk geliyorlar bilmiyorum tam saatinde alıyorlar, daha ilgililer, daha bilgililer. ay lav devlet daktırları. hepsine e nabızda değerlendirmede basıyorum beşi.

AYRICA DEVLET HEMŞiRELERi DE CAN. GEÇEN KAN ALACAK KOLAY GELSiN DEDiM HOŞGELDiN DEDi, ALDIKTAN SONRA BEN TEŞEKKÜR ETTiM O GEÇMiŞ OLSUN DEDi. BiRAZ DA SiZ KiBAR OLUN.
Hiç görülmeyen doktordur.

Randevu alsam bile en az 20 dakika doktoru bekliyorum, bazen doktorun odasına kankişleri olan personeller geliyor, sohbet falan ediyorlar. Birkaç kere bunu yaşadım. Sinirden, doktorun odasında bulunan lavabo taşına yumruk atmıştım... Allah'tan doktor kovmadı beni. Şu sinirine hakim ol bir dedi o kadar..
Almandır. Türk değildir.
şu zamana kadar saat 9 da gelen doktor görmedim ben illa bekletecek keyfî ne zaman isterse.