bugün

pkk lı vatan hainleriyle kol kola giren çakma müslüman vatansever güruh. evet hatta net..
"Erbakan'ın kemikleri sızlıyor" diyenler milli görüş gömleğini çıkaranlar için de bir şey söyler mi acaba?
Ben şahsen SP'den bu seçimde Konya'dan 1, istanbul'dan 1 veya 2, Bursadan belki 1 tane milletvekili çıkaracağını düşünmüştüm. 0 çekmesini hiç beklemezdim.
elinden geleni yapmış ama olmamıştır. başka seçimlere inşallah temel dede.
saadet partisi bu seçimden sonra artık zaten bitmek üzereyken tamamiyle bu durumu garantilemiştir. bunların gözü kininden ne vatan görür ne bayrak! hdp'nin çanakcısı oldular çaplarına bakmadan! böyle morartırlar adamı. sakallı gomunistler sizi.
ciddi şekilde oy kaybeden bir partidir, zira baraj sorunu olan seçimlerde dahi baraj sorunu olmayan 24 haziran 2018 seçimlerinden daha yüksek oy almıştı.

temel karamollaoğlu genel olarak başarılı bir politika izlemişse de sanırım kendi kitlesi partisinin akp ile değil de chp ile birlikte anılmasına daha tepkili olmuş ve ak parti'ye kaymıştır.
oyumu verdiğim parti, beni mecliste temsil eden kimse yok amk.
Saadete oy verip temsilcisi olmadığı düşünen kardeşim . Sen ittifaka oy verdin. Her attığın oy ittifaka gitti ve senin oyun düşük olduğu için onlar vekil çıkardı. Dolayısıyla CHP milletvekilleri senin milletvekilin, senin oyunla seçilmiş oluyor.
Chp listelerinden 3 mv çıkarmışlardır. Bunlar artık istifa edip sp ye mi geçer bilemem.
Dükkanı kapatıp gidin üyelerinizide kandırmaktan vazgeçin.
(img:#1699444)
En azından adamın karısı oy vermiş djsjdjd.
seçimin kaybeden bir diğer partisi.

eyyy sözde milli görüşçüler size yıllardır yobaz diyen, saçınızdan sürükleyen zihniyetle işbirliği yapmak mıdır milli görüşçülük. erbakanın kemiklerini sızlata sızlata yok ettiniz.
(bkz: sp nin ismi değişecek abdullah gül lider olacak)
misyonunu tamamlamış partilerden bir tanesidir. seçim barajının olduğu biz ve bizim gibi ülkelerde bu taraz partilerin samimi muhalafet yaptığına asla inanmıyorum. ister istemez aldığı oylar boşa giden oylardan farksız ve temelinde iktidar partisi ile aynı görüşte olduğundan mütevellit aslında iktidar partisinin seçim bölgelerinde sadece elini güçlendiriyor.
tepki oyu vb gibi sıfatların sunulması halinde ise açıkcası iktidar partisinin pek de umrunda olduğunu düşünmüyorum tepkisel ya eleştirisel hareketlerin.
bence kapıya kilit vurup artık sadece sivil toplum kuruluşu gibi hareket etmeleri gerektiğinin kanaatindeyim.
bbp gibi bir kaç milletvekili için mhp gibi baraj altı kalmamak için akp'ye yanlamamış kendisi küçük omurgası ve vicdanı büyük parti.
Yeni reklam filmleri çok yerinde olmuş yine.

https://youtu.be/TMrmBjxOekQ
reklamcısı her kimse tanımak istediğim partidir.
Türkiyede sadece konya da şansı olan parti.
sosyal medyayı çok başarılı kullanıyorlar. en son paylaşılan rap şarkısı da çok başarılı. beat mükemmel.

https://www.youtube.com/watch?v=9QRPhJ2fO_w
bütün medya iletişimleri çok iyi düşünülmüş ve icra edilmiştir.
Reklamcısının kim olduğunu merak ediyorum. Gerçekten seçim reklamlarını en iyi yürüten parti. Şu reklam stratejisi şöyle %10'luk bir parti tarafından yapılsa partiyi iktidara bile taşıyabilir.
temel karamollaoglu sivas oteline insanlari gazaniz mubarek olsun diyerek gondermis birisi.

sivas belediye baskani eski refahin.

kime sempati duyuyorsuniz bir bilin istedim.
Çalıp çırpmadıkları için, “bal tutan parmağını yalar” demedikleri için sevilmiyorlar. Adamlarda ayrımcılık yok. Bunlar yandaş beslemez diye kimse arkasında durmak istemiyor. Bu millete böyle siyaset haram.

“Siz nasıl (kimseler) olursanız öyle yönetilirsiniz” hadisini sizlere hatırlatmak isterim.
Ankarada mesut doğan diye temiz yüzlü bir aday çıkarmış ama adam hakkında bilgi yok. Öyle biri bile olmayabilir.
istanbul'dan aday çıkararak imamoğlu'nun başkanlığına taş koymuştur. yazıklar olsun. 100 bin oy saadete gitmiş.