bugün

aşık olmaktan tırsıyorum birine bağlanmaktan nefret ediyorum .
inanmazdım aşka,romanlardaki ince hastalığa tutulan genç kızlara gülerdim hep.Türk filmlerindeki sevdalı kız tiplemesinin işlediği mendilin üzerine düşen kan lekeleri beni kızdırırdı.Hepsi çok saçmaydı dalga geçerdik hep peki şimdi ne oldu aşık mı oldum hepsi çok saçma.
Herşey bok gibi olsada ben kimseye hiçbir şey belli etmiyorum.Artık belli etmek istiyorum be sözlük.
sözlük, saçma sapan 5 matematik problemi için koca koca 9 sayfa harcadım.çok israfçıyım çok.beynim sulandı sanırım
En sevdiğim parmağımı patates soyarken kestim.Kanını da bi güzel emdim.Biliyorum beceriksizim ama yüzüme vurma be sözlük.Evet evet o serçe parmağımdı.
Şuanda gayet yüksek sesle Jeffree Star dinliyorum.Şaşırdım tiksindim.Umarım rüyama girmezsin Jeffree.Nolur korkutma lan beni yapma bunu!Lütfen.
sade çubuk krakerin tadının bu kadar güzel olduğunu ve bunu unuttuğumu bilmiyordum be sözlük!Çok koydu.Özlemişiz.
ütü masasını yine kapatamadım.Ama bu sefer gogıla sormadım.
quaresma çok yakışıklı dediler gogıldan baktım bokum gibiymiş gene oyuna geldim allahsızlar.
benim hiç hatıra defterim kalmamış.Okuyup ortalığın azına sıçamıyorum.nalet olsun.
Kelimelerin son harflerini uzatan insanlar bana gerizekalıymış gibi geliyor.Ama bazen bende yapıyorum.
sokakta yürürken telefonla konuşurmuş numarası yapıp özet geç piç diye bağırıyorum.Canım sıkılınca da adam haklı beyler diye çığırıyorum.Arada oluyor böyle.
sandalyede oturmaktan götü tepsileşen tek insan olmadığımı biliyorum.Kesin var birileri daha o yüzden içim rahat.Bide hep itiraf sıçıyorum.oh mis.
Şimdi gidip donmuş pizza fırınlayacağım bunu herkes uyurken sinsice yapmak için büyük itina gösterdim.Bazen çok aç oluyorum sözlük.
Ç harfim zor basıyor arada basmıyor Ç nin kıymetini anladım.Birde laptopun klavyesiyle ekranı ortadan ikiye ayrıldı çok dertliyim sözlük.çok yazarken de çok zorlanıyorum.sonuçta Ç.
Bi şarkı buldum ağzıma sıçtı.Hala sıçıyor.Bırakayım sıçsın diyorum.Sıç lan.Bide ç hala zor basıyor.
istatiğe girmişim haberim yoktu allahsızlar.Tam merdivenlerdeyken allahsızın teki söyledi apartmandaydık lan sevindim.Böylede küçük şeylerle mutlu olan bi insanım.Bak ç hala zor basıyor sözlük.
herkes itiraf sıçsın istiyorum.
bu saatte emesende durumun dışarıda.Hayır yani insanlar nerede olduğumu zannediyor onu merak ediyorum.
Kedisesi bana aşık.Hiç birinizin bir şeyi kalkmasın.Tamam dağılın.
Bi gün böyle alt alta itiraflar edeceğim.Gelecek o günde gelecek.
Yüzey temizleyicisiyle bakışıyoruz.Yanında da cif var.Dikicem kafaya.Oh mis.
arkadaşlarla (ki bunlar erkek pes oyununa gayet egemen beyler) playstation cafenin önünden geçerken gelin peste bi elinize veriyim dedim.(pes 10 oynarım bilirler)Halbuki asla veremezdim.Ben en fazla 2 gol atabiliyorum.Ezildim tamam.
grup yorum dinliyorum ardından hande yener ile eller havaya yapıyorum ardından anathema ile uçuyorum ardından gogol bordello ile zıplıyorum ardından iron maiden ile oturuyorum ardından mayhem ile tekrar kalkıyorum ardından yasemin mori ile sakinleşiyorum ardından crstal castles ile hopluyorum zıplıyorum coşuyorum gençler.böyle bi müzik zevkine sahibim.
nargileyle resim çekilmekten bıkmayan ergenler hepinizin ebesine bir şey demek istiyorum.