bugün

yarı final maçı ne zaman saat kaçta merak ettiğim güreşçi.
iki puanı kaybetmiştir an itibariyle, üzüntü smileyi koymak istediğimdir.
yarı final maçı başlamıştır.
(bkz: herşeye rağmen teşekkürler)
yiğidin harman olduğu yere yakışan adamdır. üzülme sen daha 23 yaşındasın. 2016-2020-2024 olimpiyatları seni bekliyor.
Gürcü ile mısırlı represaj maçı yapacak.bu maçın yeneni ile rıza 3.lük-5.lik maçı yapacak.ilk madalyamiza yakınız.
2012 londra olimpiyatları 120kg grekoromende Gürcü rakibi Guram PHERSELiDZE ile bronz madalya karşılaşması yapmak üzere olan milli güreşçimiz.
edit: ilk madalyamızı* kazandıran tosunumuz.
sözlükte bronz madalya için maça hazırlandığını duydum ama hiçbir bilgim yok. lütfen biri pm'den aydınlatabilir mi?
an itibariyle bronz madalya mücadelesi başlamıştır. yayın: trt spor
gürcü güreşçiyi yenerek ilk madalyayı kazandırmıştır londrada.
çok şükür, ilk madalyamızı kazandıran yürekli bir sporcumuz.
2012 londra olimpiyatları'nda türkiye'ye ilk madalyasını kazandırmış aslan parçası.
bronz madalyanın amına koymuş genç güreşcimizdir. (bkz: teşekkürler rıza)
ilk madalyayı getirmiştir.
şu saniye itibarı ile ilk madalyamızı -bronz- almamızı sağlayan grekoromen güreşçi...

trt spikeri ne anlattı be maçı...
an itibarı ile 2012 londra olimpiyatlarında şeref madalyamızı almış sporcumuzdur.
Tebrik ediyorum kendisini. Ata sporumuz olan güreşte gelen bronz madalyaya ne denli sevinir olduk.
Londra 2012 de suan icin tek madalyamizi kazanmis gurescimiz.
Öncelikle çok teşekkürler bize bu madalyayı kazandırdığı için. Gelen bronz onun elde ettiği başarılarının yanında düşük kalabilir ama bu olimpiyatlardaki Türkiye'nin durumu bu madalyaya manidar bir anlam yüklemiştir.
Daha genç bir abimiz umarım ilerki şampiyonalarda, olimpiyatlarda da bizi temsil eder ve en iyi sonuçları elde eder.
Kendisinden Allah razı olsun.
mahallede kavga çıktı izleyemedim ama bizi gururlandıran ilk sporcumuz. teşekkürler koca çocuk.
londra 2012'deki ilk olimpiyat madalyasını ülkemize armağan etmiştir. helal olsun.
(bkz: babayiğit)
Yüzümüzü güldüren aslan parçası. Allah razı olsun anadolu kaplanı, gecemizi aydınlattın.
yozgatlıdır. sikindirik sözlükçüler yozgat'a giydirirken, atasporunu yapıp madalya almıştır. yozgatlıdır. yozgatlı... yozgat... hani şu köy la bura dediğiniz yozgat. sanki hepsinin aslı şehir kökenlide yozgatı beğenmiyor sonradan görmüş piçler. sikindirik gecekondu mahallesinde oturup yozgat'a giydirmekle gecekondu'dan çıkıp villaya taşınmıyorsunuz gençler.
yaman pehlivan olacaktır. allah yaşar doğu tekniği, hz. ali kuvveti versin. başarısı daim olsun.
aldığı bronz madalya benim gözümde altın madalyadan daha değerlidir.

inşallah ileride göğsümüzü daha çok kabartacak olan, güzel insan ve mükemmel güreşçi.