bugün

Halkçı geçinen bir babanın burjuvazi oğlu. gece kulüpleri, lüks araçlar.
kendisini (bkz: alman teknolojisi) kurtarmıştır, sırada türk adalet sistemi vardır.
Sinan çetin gibi neo cahil bir çakma yönetmenin oğludur. O adam nasıl çocuk yetiştirebilir ki.

En son Emek sinaması yıkılmasın diyenlere cahil yobaz sıfatını takarak bir idiot sınıfından varlık olduğunu kanıtlamıştır. (babası gibi)

Neden Emek sineması yıkılması gerekiyormuş biliyor musunuz? Çöp kokuyormuş ve koltukları eskiymiş.

Ben başka sinemaya mı gittim acaba diye düşündüm bir ara... Hayır diyelim ki çöp kokuyor Restore et andaval... Yıkman mı gerekir?

Bu mantıkta bakarsak baban seni yapamamış. Çıktığın yere seni sokalım tekrar yapsın baban...

Babasını da sevmezdik kendisini de sevmiyoruz...

Sözüm ona ülkemdeki sonradan çakma aydınların idolü Sinan Çetin baba olarak da sınıfta kaldı.
Babası AKP hayranıdır.

Bakalım bu hayranlık oğlunu kurtarmaya yetecek mi ?
çok fazla üstüne gidildiği düşünülüyormuş. alkolden bilmem kaç kez ceza aldığı halde alkollü direksiyona oturup adam öldürmeye sebep olacaksın sonra üstüne çok gidiliyor. illa ölenler akraba yakın çevre mi olması lazım arkadaş sizin vicdanlı düşünmeniz için? evet.
kötü yetiştirilmiş bir evlattır. zaten yandaş sinan çetin'den daha iyisi çıkmazdı.
savcı 3 yıldan 22,5 yıla kadar hapsini ve tutukluluğunun devamını istemiş.

http://www.hurriyet.com.t...gar-cetin-talebi-40239205

ölen memurun eşi şikayetten vazgeçtiği için eleştirildi. muhtemelen işin iç yönü şu şekilde oldu; avukat aileleri topladı. bakın bu çocuk en fazla 3-5 yıla çıkacak, yattığı süre de dikkate alındığında süre kısa olacak. o hapisten çıktığında sizin yine eşinin oğlunuz olmayacak ancak harcınız borcunuz olacak. gelin şu kadar parayı alın, çocuk da daha az hapis yatsın. bari elinizde şu kadar para olsun. çocukların eğitimlerini de biz karşılayalım üniv sonuna kadar, vs. gibi bir teklifi sunmuştur. aile de madem bu çocuk hapisten çıkacak ve oğlumuz da geri gelmeyecek, bari elimizde para olsun diye düşünmüş olabilir.
28 kez trafik cezası yemiş bir kişi ve hala trafikte gezebiliyor. Bu ülke bitti deyince de bazılarının zorunda gidiyor. 13 yıllık tek başına gücü elinde tutan bir iktidarın basiretsizliği.
O bir Sinan çetin'in oğlu, o bir trafik canavarı, o bir lüks arabalı solcu ve evet o bir polisin Canını aldı.
görsel
Herifin sabıka kaydı gta vice citydeki tommy'den fazla ama şuan elini kolunu sallayarak geziyor hey gidi hey zengin olacaksın bu devirde bunun yaptıklarını orta gelirli birisi yapsa şuan hapishanede boklu tuvaletleri temizliyor olurdu.
karmanın olduğuna inandıran bir diğer kazaya karışmış kişidir. sen git polis arabasını bul ? kendisinin hapse girdiğini görmekten garip bir haz alacağım. sonuna kadar hak ettin, o soyt*rı baban da hak etti...
saray soytarısı sinan çetinin trafik canavarı olan oğlu. 28 kez alkollü araç kullandığı için kaza yapmış. zibidi, züppe, soytarı işte.
Adamın daha önceden 28 trafik kazası sabıkası varmış. Benim gta'da o kadar yok aq.
Babasına bak oğlunu yorumla .