bugün

yok artık lebron james dememize neden olan protestoda, ya da eylemlerde gelinen son noktadır. artık yorum sizin değerli sözlükdaşlar.

http://www.ensonhaber.com...iti-eylem-2014-02-02.html
sürdürülebilir yaşam platformu üyelerinin gerçekleştirdiği protestodur. isme dikkat çekmek istiyorum : sürdürülebilir yaşam.

rüzgar ve güneş enerjisine geleceğin enerjisi gözüyle bakılıyor, üzerinde çalışmalar yapılıyor. oraya nükleer santral kursalar daha mı iyi olurdu demek istiyorum bunlara.
bazı şerefsizlerin yaptığıdır, chp izmir belediyesinden çıkan bu harikulade projeyi heba etmek isteyen densizlerin çıkmasına şaşırmıyorum. burası türkiye.
kanımca bazı hesleri protesto edenlerle aynı seviyededir. oraya nükleer kurulsa daha mı iyi? bu kadar temiz enerji varken protesto etmek saçmalıktır.
rüzgar enerjisi protesto ediliyorsa,

zamanlamasına bakılmalıdır, manidar olabilir,
karşı çıkanların niyeti ölçülmelidir,
yumurta ile muamele edilmelidirler.

dur, geyiği bırakayım,

tepende tonlarca hava fısst diye yer değiştirip muazzam bir güç oluşturuyor, sen bundan enerji elde etmeye karşı çıkıyorsun.

adamın görüne rüzgar gülü dikip enerji elde ederler kamil, enerji.
nükleer enerjiye karşı çıkanların gerçek niyetleri belli olmuştur.
gelişim düşmanı yobazlar ortalıkta yine, yapacak bir şey yok. aptallık çağı adlı kapitalizmi eleştiren belgesel filmindeki eylemciler bu tür akılsızlara akıl vermeli bence. adamlar meczuplaştı iyice.
beyler fazla sıçmayın dünyadaki metan gazı çoğalıyor diyecekler nerdeyse.