bugün

Hemen hemen her sabah başıma gelen iğrenç olay.
(bkz: rüyada kamyon görmek)
Her gece donunuzu ve çarşafınızı değiştirmenize sebebiyet veren durumdur. Zevklidir.
Kesinlikle bir hastalık. iki gün üst üste insan rüyalanır mı?
arkadaş nerdeyse her sabah. inanılmaz bişey ya. aynı kız tanımam etmem her gün çeşitli fanteziler yapıyoruz. hayret edersin.
Kıçı açıkta kalanın yaşadığı durumdur. O kadar gerçek gibidir ki inanılması güçtür. Ergenlikte başa bela heleki misafirlikteysen vay haline dedirten vaziyettir. Gençlere tavsiye. (bkz: Yatılı misafirliğe giderken yedek boxer götürün)
Astral seks.

Uzun zamandır cinsel ilişki ya da mastürbasyon yapmamış bireyin içinde biriken spermlerin vücuttan uykuda istem dışı atılmasıdır.
Normal seksdeki gibi penisiniz ereksiyon olur ve meni tazyikli ve şiddetli biçimde fışkırtılır.
Sabah kalkdığınızda iç çamaşırınız vıcık vıcık yapış yapış olur.
Erkeklerin ergenliğe girdiğini belli eden olaydır.
Cuması cumartesisi olmaz bu işin. Her an her yerde olabilir.

Sırf 44. Entry olacak diye yazdım la yoksa yazmam böyle başlığa.
Hadi yüreğim ha gayret
Hele sıkı dur hele sabret
Başını eyme dik tut
Bu bi rüyaydı farzet
hadi hadi yüreğim ha gayret
Hele sıkı dur hele sabret
Başını eyme dik tut
Bu bi rüyaydı farzet
hadi hadi yüreğim ha gayret.
evlenince geçen olay.
(bkz: kamyon devirmek)
duş aldıktan sonra yatıp 4 saat sonra gecenin karanlığında tekrar duş aldırdığı olmuştur efendim.rezil bir olay
görsel .
ergenliğe adım atan gençlerin başına gelen olay. halk dilinde; kamyonu şarompole yuvarlamak yada devirmek. dayın geldi mi?, horoz öttü mü? kamışa su yürüdü mü....vb.? gibi de telafuzları bulunmaktadır.
rüyalanmak gibi güzel bir kelimeyi ne çirkin bir konu için ziyan etmişler.
dolu silahla geziyorsan bi yerde patlar. hem de hiç olmayacak yerde.
görsel
(bkz: kamyon devirmek) ya amına koyim bu nasıl tabir ya saşlkdasd.
hiç finali göremedim nedense bi şekilde uyanıyorum tam sonunda. Muhtemelen nabzım çok yükseliyor bu yüzden.
ne kadar güzel oluyor biliyor musun. yapamadığın yasak olanı akla hayale gelmeyeni yapıyorsun. sanırım seksten bu kadar zevk alamam.
Ergen hastalığıdır.
Bir kaç gündür sürekli meme görüyorum rüyamda, nasıl bir döngüye girdi sistem anlamadım ki.
bekarlığın verdiği azgınlık sonucu gerçekleşen olay.
gece uyurken parasempatik sinir sistemi baskın hale gelir ve bu inhibisyonları zayıflatır. rüyaların ve tesadüfi uyaranların sebep olduğu bilinçaltı heyecan nedeniyle boşalmak uyanıkken olduğundan daha kolay hale gelir.