bugün

çoggözel bişey rüyada acun görmek. acun gerçekten çok iyi bir adammış. acun'la izmir'deki 1.sanayi sitesindeki kamil tunca bulvarında karşıdan karşıya geçerken karşılaştık. aslında karşılaşmadık belediye otobüsü tarafından eziliyodu acun, her nasıl olduysa aramızda bi' 5 metre varken benim kolum dalsım misali uzadı ve kurtardım acun'u. 'ezilcen la ezilcen acuuun' diye bağırınca ben bana 'hah! ben hangi programı yapıyorum bilmiyosun galba' dedi kibirli kibirli. sörvayvır'ı söyliyir. haa biliyorum evet haklısın dedim. ha bu arada söylemem gerekir ki acun'u kurtarmak da çoggözel bişey. neyse sonra konuştuk acun'la. bir muhabbet bir sohbet. benim elim onun omzunda falan. çog daşşaklı adammış vesselam. 'hacı spartacus blood and sand diye bir dizi var, türkiye'deki yapımcıları falan ikna et tanıdığın varsa, şöyle güzel yapımlar yapalım aga' falan dedim ben. o da merakla dinledi. vallahi acuncum seninle muhabbet etmek güzeldi. hoş sözlük yazarlarına ezik mezik minvalli bişeyler söylemiştin. neyse olur öyle şeyler, hadi öpt kib bye.

edit: rötuş yok amk.
(bkz: kıçını ört)
survivor' a çağrılmaya delalet eder.
(bkz: uyandığım da parmağım götümdeydi)
yakın zamanda yüklü bir para alacağınızın habercisidir.
kutu da görülürse daha heyacanlıdır.
rüyandan uyandıktan sonra ''ı love you acun'' şeklinde tezahürat yapılırsa o zaman rüyayı sonlandırmış oluruz. acun u göreceğine konuk ettiği adriana lima yı görmek daha mantıklıdır.
Rüyanın ortasında tanıtıcı reklam yapması kaçınılmazdır.
kutu açtırıyorsa iş sakattır.
deniz kenarında yengeç avlayacağımızın garantisidir.
(bkz: yorganın yetmemesi)
Marketteyim, kimseye çaktırmadan çikolatalı süt almaya çalışırken kasanın orada acun abiyi görüyorum. Aslında abla desem daha iyi. Acun meğerse kadınmış amk. Çok da çirkin. Lan diyorum allah günah yazmasın ama bu adam pardon yenge nasıl bu tiple bu kadar para kazanmış amk.

bırakıyorum çikolatalı sütü falan. Kasada parası çıkmıyo acun un. Tam 1 lira 35 kuruşu eksik. cebimde hep hazir bulunur. 1 Öğrenci Dolmuş parasi. Cebimden çıkarıyorm -bu kez büyük acamadin acun yenge diyorum ve 1 tl 35 kurusu acun un kıllı eline koyuyorum.

teşekkür ediyo acun yenge. marketten çıkıyor ben de pesinden çıkıyorum. scooter i varmış meğer. altında etek var siyah kilotlu çorap var. scooter a binip giderken beni görüyo. seni de eve atayım mi diyor. hasiitir diyorum içimden. parasini verdik ya kasada illa iyilik yapacak ibne. tamam avun abla diyorum. beraber gidiyoruz eve doğru.

böyle de saçma rüyalar gorurum ben.