bugün

lucid dream. düzenli çalışmalarla sürekli yapabilirsiniz.
inception izlediğim günün gecesinde oldu sabah irkilerek uyanmıştım.
bu olayı farkedip müdahale ederseniz ortaya acayip güzel heyacanlı şeyler çıkıyor.
Artık hayal gücünüze kalmış...
efenim rüyamda rüyada olduğumu farkedip adeta gta oynarcasına hunharca eğlendiğim olmuştur cidden değişik bir durum.
inception.

bir arkadaşın başına gelmiş durumdur.

bir çağırma sesi sonra odaya girdik.

dediği ben bu odadan çıktım kapıyı açtım salona girdim salona gittim sonra tekrar yatakta uyandım yine aynı şeyleri yaptım dedi.

bugda kalmış büyük ihtimalle dedik güldük geçtik ama böyle şeyler bar gerçekten.
bazen can sıkıcıdır.
rüyada yapıcak bişey bulamiyorum sonra sıkılınca rüyamdakilerle vedalaşıp uyanıyorum.
başka bir boyuta gitmek gibi.
bazen de heyecanlı olan eylemdir, rüyamda katil tarafından kovalanıyorum anı bizzat yaşamış gibi oluyorum.
Inception filmiyle düşünmeye başladığımız durumdur.
bugün başıma gelendir. yorgunluktan gebermekteydim ve oturduğum yerde uyurken gördüğüm rüyamın içinde yatağımda uyuyordum.
(bkz: kizil sakalception)
çoğunlukla başıma gelen durumdur.
o yüzden mümkün olduğunca gerçekte yapamadığım herşeyi rüyalarımda yaparak uyku süremi uzatırım.
çok nadir denk geldiğim uyanınca bayağı garipsediğim olayın kendisidir.
rüya gördüğü sırada, rüya gördüğünün farkında olan kişilerin, bunun farkında olmayanlara göre problem çözme becerileri açısından daha başarılı. Kavrama yetenekleri daha yüksek olduğu belirlenmiş.

Kaynak: bilim teknik
-bunu beğenmedim sıradaki rüya lütfen ..
bazen yattığımda kötü bir rüya görüyorum ve rüyada olduğumu farkettiğim an biraz takılıp iş boka sardığında kendimi zorlayarak uyandırıyorum. bazen bu öyle bir hal alıyor ki hiç uyuyamadığım geceler oluyor yatıyorum kötü bir rüya ve kendimi uyandırıyorum. bir gecede kendimi kötü rüya sebebiyle uyandırma rekorum 5.
(bkz: inception)
bu konuyu 1haftadır araştırıyorum araştırmamın ilk günü lucid bir ruya yaşadım fakat ruyada oldugumu anladığım andan hemen sonra kendımı ruyadan cıkacagıma dair bir işaretle beyn, m bir oyun oynadı ruya devam ederken uyandıgımı sandım lucid başlarda size kısa süreli bu anı yaşatıyo uyandığınızı düşündügünüzde gerçeklik testi yapmaya devam edin.
rüya içinde rüya, sanki insepşın.
bende neredeyse her gece olan olay. lan siktir et zaten rüyadasın birazdan uyanırsın diyorum. geçiyor.
astral seyahettir ve basittir. herkes yapabilir. yapmışlığım vardır.
hakkında Mnskym bu insanlar benimle dalga mı geçiyor lan ben niye yapamıyorum diye düşündügüm olay, durum. Hayır bu kadar insan yapıyorda ben niye yapamıyorum.
(bkz: bu rüya geçersiz bir işlem yürüttü ve kapatılacak)
01.04.2013 tarihinde başıma gelen olay. rüyamda evi su basıyor ben inşallah rüyadır diye uyanıyorum ve bi arkadaşa bunu anlatıyorum sonra bi daha uyanıyorum yataktaymışım meğer.
Etrafta Leonardo di caprio'nun aranmasıyla sonuçlanacak durum. inception'da mıyız oğlum.
eğlenceli olabilecek bir olaydır. şöyle ki; başıma geldiğinde spor motorla kah ön kaldırarak kah patinaj yaparak bayağı bir eğlenmiştim. bu da böyle bir anımdır.
berbat bir şeydir 3 defa uyanıp oh çektikten sonra birden anlarsınız ki hala rüyadasınız iyice götü kaybedersiniz uyanamayacağım diye. kendiniz sıkarsınız uyanmak için hatta ıkınırsınız ama işe yaramaz. sonra uyanırsınız ama hala emin olamazsınız. baya bir...