bugün

Rusya en büyük denizaltısını kuzey denizinden doğu akdenize gönderiyor. Denizaltında orta ve uzun menzilli çok sayıda balistik füzelerin yanında
nükleer başlıklı füzelerde bulunuyor.

Arap birliği ise yemene asker çıkarmaya başladı.

Bir kaç hafta önce ingiliz basınında çıkan habere göre ışid saflarında 120 ingiliz askeri bulunduğunu ve abd den ingiliz askerlerini bombalamamasını istediğini yazdı. ingiliz hükümeti kabul etti.

Gelelim türkiyeye tüm bunlar gerçekleşirken suriye ırak tezkeresi meclisten geçti. Ardından çok büyük terör eylemleri patlak verdi.

Şimdi burda son haftalarda olanlardan hatırlayabildiklerimi yazdım.
Rusya, ingiltere suriyede yığınak yapıyor. Fransızlar güya ışid için suriyede keşif uçuşu yapmaya başladı.

Türk vatandaşları ise birbirini yemekle meşgul. Kol kırılır yen içinde kalır. Ülkenin etrafı (doğu akdeniz ve suriye) hiç olmadığı kadar karışık durumda. Biz birbirimiz yedikçe devlet olarak millet olarak zayıflıyoruz. Büyük resme bakmanın vakti geldi.
Büyük aynaya büyük adamlar baksın . Ben çıkarları uğruna yok sayılan insan canlarını görüyorum .
Önümüzdeki günler çok sansasyonel olaylara gebe dikkatli olun...
(bkz: hain düşman al sana bombe)

easy boy. o rusyanın en büyük denizaltısı istanbul ve çanakkale boğazından mı öylece geçip gitmiş suriyeye? güldüm lan yok yere. bak rusyanın en büyük denizaltısı barent denizinde patlayarak * batalı 15 yıl oldu. sen şimdi counter strike falan oyna. yorma beynini bunlarla.
Cahilliğini ve gerizekalı oluşunu burda ispatlamak zorunda değilsin.

Yazımda da yazdım. Kuzey denizinden buraya getiriyor. Montröye göre zaten boğazdan geçiremez izin almadan.
Edit: denizaltının adı "amiral panteleyev"dir. Kuzey filosundan transfer edilmiştir.
3. Dünya savaşından konu açılmışken aha işte başladığını gösteren emareler.

Başlığı açtığım tarihten bugüne kadar daha bir çok gelişme oldu onlarıda birara eklerim.
Sol fremede yer kaplayan boş başlıklardan biri.