bugün

rusyanın vodkaya yöneleceğinin işaretidir. (bkz: şeriat geliyor) *.
rusya'nın doğru yolu bulup, müslümanlığa adım atmasının başlangıcını kanıtlayan sevindirici haberdir.
dw.de sitesinin saatlerini yanlış anladığı haber.

yasak 23.00 ile sabah 8.00 arasında.
milli içecekleri votka ya ondandır. yerli malı hesabı.
putinin içine tayyip kaçtı şeklinde düşündüren haber.
(bkz: amlarına koyayım ben onların yanlış şeyler bunlar)

akepeli koyunların sevindiği haber olmuştur,

adamlar sağlık için engellliyor,

sen yobazlığın'dan engellemeye çalışıyorsun.
rusya sex turizminin doruklarini yasarken yoneticilerin birinin ya da mantikli olalim hepsinin kizlarinin yabancilar tarafindan ifal edilmesinden kaynakli bir durumdur bence.
kolonya bile bulduğunda içen birtakım insanlar için gerekli yasaktır.
cahapeli laiklerin hoşa gitmeyen haber.
rusya'ya şeriat geleceğini gösteren haber. türkiye'de olaydı böyle bir şey; "ne olsa da ortalığı karıştırsak" diye bekleyenler sevinçten halay çekerdi.
putin abimizin tayyip başkandan feyz aldığını gösterir * şaka bir yana adam belki de bu hamleyi ülkesindeki milli içki piyasasını korumak ve çoğu türkiye ve avrupadan gelen bira piyasasının ağırlığını kaldırmak için de yapıyor olabilir. özellikle fazla alkol tüketimi rusyanın en başta gelen sorunlarından biri.
(bkz: bira bulamazlarsa pasta içsinler)

evet olmadı biliyorum.
votkaya iyice yol açmak için yapıldığını sandığım eylem. ve çok ayıp. birayı savaş mı açılır.
bir haber bu kadarmı götten atılarak yazılır! moskovada yaşıyorum, yok öyle birşey. saat 23 ten sonra yasak içki satışı.zaten oda yeni birşey değil, epeydir vardı.
madde bağımlılığıyla mücadelede çığır açmış rusya icraatı. yasaklamak çözüm olsa bugün iran dünyanın en fazla uyuşturucu bağımlısı olan ülkesi olmazdı. bunu çoğu kimse bilmez ama iran; dünyada en çok uyuşturucu madde kullanılan ülkedir.
rus erkeklerinin alkol alışkanlığı içler acısıdır.güzeller güzeli rus hatunlarının haline üzülür insan.ki milletçe biz pek üzülüyoruz malum.
görsel
--spoiler--
vladimir putin: savaş bakanı'na söyleyin savaş açıyoruz.
savaş bakanı: ne zamana kadar orduyu hazır edelim?
vladimir putin: bir aya savaş açıyoruz, orasını sen düşün.
--spoiler--

gibi de olabilir.
bira rusya'ya savaş açarsa, olay akıl sınırlarının alamayacağı bir boyutta büyür. demedi demeyin.
ingilizlerin almanların iskoçların birasını değil bizim içkimizi votkayı için diyedir, moskova sokaklarında bira hamallıktır yazılsa iyi sonuç alacaklarını düşünüyorum. Lakin bunu nasıl çevirecekler o meçhul.
görsel