bugün

Katılıyorum. Medeni insanlar ülkemize çöküp hergün sikişmeye gelmiyor ama elin arabı yüzünden ülke batacak.
ha şöyle, bizim derdimiz ülkenin talan edilmesi falan değil diye mertçe konuşun. bazıları içine konuşuyor çünkü.
Ruslar vs. gayet insani şekilde hareket ediyorlar çünkü. Bizim bu ülkede şikayet ettiğimiz hangi yobazlık varsa Arap ve din kaynaklı genelde. Araplarda da bu daha fazla. Doğal olarak tabii ki böyle bir rahatsızlık doğuyor.
sap ile samanı ayırt edebilecek kadar zekan varsa mevzu otomatikman böyle olur. rus alman amerikalı geliyor 1 hafta 2 hafta 3 hafta tatilini yapıyor parasını harcayıp ülkesine dönüyor. yani ekonomine hayat veriyor. savaştan kaçıyoruz bahanesine başka milletlerin sırtına asalak gibi yapışıp sömürmüyorlar oğlum. savaş biteli 5 seneden fazla oldu geri dönen suriyeli sayısı kaç ülkede kalan suriyeli sayısı kaç ? alman rus amerikalı gelip buradaki hastaneleri zapturapt altına da almıyor. tatili bitince ülkesine dönecek olan turistten neden rahatsız olacaksın zeka özürlü müsün.
ne ülkesine dönmesi mal mal bakan arkadaş. Antalya'nın nüfusunun yarısı Rus. Ülkeden bir habersin.
ben rustan da rahatsizim kardesim.
antalya dan ev alacaktim fiyatlarin amina koydular. ucun birini aliriz artik ancak.
arap istilası hıyanetini mahzur göstermek için uydurulan komik çomar yalanı. sanki arabı dolduran da, rusu dolduran da aynı şahıs değil.

* "efendim esed zulüm ediyürdü misliman kardeşlerimize. ensarlık yaptık" yalann
* "efendim, ne güzel ekonomimize can verdiler" yalann
* "efendim, ruslara sesiniz çıkmıyor. sizin derdiniz islom islom" yalann

surisi, afganı, zencisi, rusu, sarıklı tarikatçısı, gürcü bayraklı atm memuru çomarları hepsi defolsun gitsin. oldu mu?
--spoiler--
sap ile samanı ayırt edebilecek kadar zekan varsa mevzu otomatikman böyle olur. rus alman amerikalı geliyor 1 hafta 2 hafta 3 hafta tatilini yapıyor parasını harcayıp ülkesine dönüyor.
--spoiler--

işinize gelince ne güzel salağa yatıyorsunuz. ülkesine dönen turistlerden bahsetmiyoruz, yerleşenlerden bahsediyoruz başlıkta.
--spoiler--

ne ülkesine dönmesi mal mal bakan arkadaş. Antalya'nın nüfusunun yarısı Rus. Ülkeden bir habersin.

--spoiler--

sazan gibi atlamayaydın iyiydi ama olsun madem üstüne alındın.. ben ülkeden haberdarım merak etme rusun almanın amerikalının işi yok gelip türkiyeye mi yerleşiyorlar ? ne yapıyorlar mesela yerleşip akşamları sokaklara çıkıp bizim barzolarla suriyeli afgan sapıklarla mı gönül eğlendiriyorlar. sen bu adamları bu kadar salak mı zannediyorsun güvenliği paramparça olmuş ülkeye gelip yerleşecekler.

lan masklavi sen oku özellikle şu entryi. sen rus alman amerikalı olsan gelip bu ülkeye yerleşir misin ? çıkarın istatistikleri ülkedeki suriyeli afgan sayısına bir orantılayın bakalım yüzde 5 i kadar ediyor mu o saydıklarınız. sizin bu aşık olduğunuz araplar ülkeye girdi gireli suç oranları 10000 kat arttı hala billur yalama derdindesiniz.
Moskova dan rahatsızım, araplara kafam girsin.

Evet.
Biraderim ben daha rusun , almanın, abdlinin Suriyeliler kadar olay çıkarttığını adam kafası kestiğini görmedim.

Almana, rusa, abdliye Avrupalı medeniyet insanına kurban olun.
araplar medeniyet yoksunu bir topluluk.

girdigi yere uyum saglamayan düzen bozan bir irk.

maalesef ülkemizi sessizce istila ettiler.
ben sahsen ruslardan rahatsizim.
ben rusyada bile rus istemiyorum.
açıkçası sayıları belli bir sayının üzerine çıktığı an herkesten rahatsızım
kalıcı gelme, yerleşme amacı taşıyan herkesten rahatsızım.
Medeni insandan kimse rahatsız olmaz.
suriyenin kuzeydoğusunda abd'nin bir pkk devleti kurma planı vardı. ama bunun için ordaki arap nüfusu azaltması, düşürmesi gerekiyordu. ona uygun şekilde tayyip erdoğan maşalık yaptı, "ülkemize komşu teröristan kurdurmaaam" diye diye o teröristan'ı kendi eliyle kurdu.

abd afganistan'dan çekilirken, "işbirlikçimiz afganlar ne olacak, taliban bunları idam eder. biz de prestij kaybederiz" sorunu oluştu. oh tayyibiniz saltanatının devamı karşılığında o problemi de hallediverdi. o yüzden suriyeden tüm köy göç ettirilirken, afganistan'dan sadece askerlik çağında ve erkekler geliyor.
ben de türklerden rahatsızım.
şirkete gelip iş ve green card için sponsorluk dileniyorlar. alayı da niteliksiz, yaptığı boktan işini bile beceremeyen zavallı sürüsü. adam gibi ingilizceleri bile yok.

yemek yediğim restoranda garsonluk yapıyorlar anca kjdhgfkjdfhg.

türk marketine gitmem, türk personel ise almam, türklerle arkadaşlık etmem. pislik yığını hepsi.
Araplar medeniyetsiz, cahil ve ırz düsmani. Sevmiyorum amk zorla mı, defolup gitsinler.
rusların da aas arapların da. Ama şu var ruslar domuz gibi üremiyor. arpalar domuz gibi üreme derdinde. ikisinden de nefret ederim ama arpalardan daha çok.
Ulkeye sorgusuz, sualsiz milyonlarca yabanci alinmis. 400 bin dolara vatandaslik veriliyor ve bunun ustune enflasyonun da etkisiyle beraber ev kira ve satis fiyatlari firlamis. Barinma ve gecim derdi had safhaya ulasmis. Dogal olarak herkes rahatsiz olur.

Benim icin durum arapmis, rusmus onemli degil. Sorun acik ve net ortada. Bunun irkcilikla da alakasi yok.
dün vaktim yoktu bakamamıştım. arkadaş şöyle bir iddiada bulunuyor

--spoiler--

--spoiler--

antalyanın nüfusu

https://www.nufusu.com/il/antalya-nufusu

antalyadaki "yerleşik veya konut sahibi" rus sayısı ki "yerleşik" olan sayısı konut sayısı ile eşit sayılır. yani adamlar belli ki yazları buraya tatile geliyorlar her sene otel vs uğraşmamak için yazlık amaçlı mülk satın almışlar. ben olsam satmam ama bizim hükümet malum para gelsinde nasıl gelirse gelsin dediğinden rus arap japon ayırt etmiyor parayı bastıran mülk toprak satın alabiliyor bu ülkeden..

https://www.turizmguncel....yan-rus-sayisini-acikladi

hayatınız yalan dolan sahtekarlık üzerine sizin olm. antalyanın nüfusu 2 milyon küsür yaşayan veya konut sahibi rus sayısı 200 bin. yüzde 10 a bile denk gelmiyo ama sizin iddiaya göre antalyanın yarısı rus..
Arap demeyin midem kalkıyor...
Ben ikisinden de rahatsızım...
Ülkeyi çöplüğe çevirdiler dört koldan iyice yıkılması parçalanması için savaşıyorlar.
Ben artık insanlardan rahatsızım.