bugün

görsel
evlenilcek degil eglenilcek kizlardir bircogu. bi gariptirler.
hakikaten bu ırkın kızlarının büyük çoğunluğu çok güzel, antalyalı olmam sebebiyle kendileriyle çok sık karşılaşıyorum. erkek olsam bakar mıydım? bakmak ne kelime dibim düşerdi ki kız halimle bakıyorum. yalnız şöyle iyiler, şöyle tatlılar, canlar, ciciler diye bin tane yorum yapılmış. ey ırkımın erkekleri sizlere sesleniyorum, siz yanlı davranıyorsunuz rus kızlarına olduğunuz kadar bize de ilgili, sempatik, güler yüzlü olursanız biz de bal oluruz lokum oluruz! bildiğim, tanıdığım bir ailenin oğlu rus kızı aldı. ve şöyle bir olay vuku buldu; yavuz türk gencimizin validesi rus kızına hediye verir, hediyeyi beğenmeyen rus gelinimiz kayınvalidesinin suratına hediyeyi iade eder... türk oğlumuz güzel karısına tabi ki de bir şey yapmaz, olay görmemezlikten gelinir, alttan alınır. aynı hadiseyi türk kızı yapsa heralde bir adet burun, bir adet kaval, bir adet kaburga kemiği kırığıyla en yakın acil servise gitmişti.

edit: eksi veren olgacılara selam olsun ama gerçekler değişmiyor ki be kamilim.
kötü kokuyorlar. bir lübnan kızı değil asla. lübnan'ın kızları güzel kokar. bal kokuyorlar, kum kokuyorlar. çöl gülleri gibi. hayatınızın en iyi seksini de yaşatır size, garantidir.
kocasının ayağını yıkayanı, hallerim var demeyeni, her gün mükemmel bir şekilde akşam yemeği sofrası hazırlayanı, kaynanam olabilir ama anlaşırım diyenleri çokça mevcuttur. bok atmadan önce insan kendisine bakmalıdır. çevrede bunun gibi bir çok örnek vardır.
görsel
Entry'lere bakılınca doğa harikası insan üstü varlık olarak algılanırlar ama hepsi sanıldığı gibi değildir. Bizim Türkiye'dede vardır orda olan. Bence o kadar da müthiş değiller.
canım normal kızlardır işte abartmaya gerek yok.
Orgazm taklitleri bile türk kızlarının gerçekte yaptığından daha başaralı olan kızlar.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102201/orgazm-taklidi-yapan-rus-kizlari
görsel
Türk erkeklerinin ( genel olarak ) en sevdigi kiz modelidir .
(bkz: iskandinav kızları vs slav kızları) tartismasina bir anlam veremeyen kizlardir.zira kendilerini en guzel sanarlar.
türk erkeklerinin ağzının suyunu akıtarak peşlerinde koştukları kızlardır.

gençlik zamanları güzel olsa da yaşlılık ile hızlı çöküşe geçtikleri bir gerçek. etrafınızdaki dilberlere bakın, boşverin rusları.
görsel
gerçekten güzeldirler.
yaşlısı bile taştır. etleri serttir. soğuktan olsa gerek çok sıkı vücutları var. selülite hiç rastlamadım bu rus kızlarında.
fazla güneş görmemelerinden midir veya her neyse cildleri çok güzel uzun ve çoğu yerde özellikle erkeklerin ağzına dolanmış bir şuurlu varlıktır.. hah haa

(bkz: ruslar denince)
görsellere en çirkinleri koyulmuş kızlardır.

siz hangi ülkenin kızları ile karıştırdınız da bunları koydunuz? hepsi teyze bunların miadı dolmuş.

rusya da 25 ten sonrasına cinsel içerikli yaklaşmıyorlar, daha anaç bir yaklaşım var...

(bkz: Osmanlı Tarihi Harem geçmişi)ne hakaretten içeri alırlar sizi...

görsel bu olsa neyse ama değil işte...

görsel bu da iyi neyse ki.
bugün eminönü-cevizlibağ tramvayında yanına oturduğum kızdır. inmesi gerektiği için kalktım, geçtikten sonra "i'm sorry" dedi. bu mütevazılığı kezbanuslarda bulamayız. onlarda "kalkacaksın tabee .s.s.s" havaları vardır.

dikkat; türk kızları demedim, kezbanlar dedim.
türk erkeklerinin her birine bir adet nasip olmasını istediğim kızlar.

(bkz: görün gününüzü)
Genellikle sarışın mavi gözlü olan güzel hatunlardır. Ülkemize turist olarak gelen Rus kadınlarına iyi gözle bakılmaz.
sıfır, temizi bulunabilirse hiç kaçırılmayıp, kaçırıp türkiyede nikahı basılacak xx kromozom taşıyan homo sapiens. *
efendim vakti zamanında alanya civarlarında benim de başımda vardı bi rus belası ama bunlar öyle böyle değil acayip azgın oluyorlar , zor kurtulmuştum o kızdan. bi ukraynalı değil tabi .
(bkz: kiev yolcusu kalmasın)
Aksarayda bolca bulabilirsiniz. Kendilerini rus olarak tanıtırlar ama ukraynalı çıkarlar. Paranıza yazık.
vücutları çok güzel olan yüzlerinde bi numara olmayan kadınlar.
almanya nın batısın' da kuzey ren vesfalya eyaletin de çokça yaşayan hatunlar dır, yenilesi dir. zamanın da sınıfın 3 te 1 i oluşturan kızlar dır.