bugün

kediye benzer bunlar. bir de kedi gibi kokuyorlar.
bir de biri bir haftadır bunalttı beni mesajlarla, olmaz olsun böyle kızlar.

türk kızı mis, ukrayna iyi, macar güzel, venezüella bomba.
ülkelerinde saygı duyulmayan kızlardır.
bu güzellik abidelerine her türlü dayak atılır, işkence yapılır, kadına değer verilmediği için o "tipe bak bide yanında ki kıza bak" dediğiniz tiplerin yanındadırlar.

birgün barda yanımıza gelip tanışan rus lezbiyen hatunun ağzından birebir aktarıyorum:

"rusya da bir adamla, sadece annemle tanışırken ayağa kalkıp ceketinin düğmesini iliklediği için evlenmeye karar verdim. ozamana kadar hep sevgililerimden dayak yemiştim, zaten rusya da alkolik olmayan erkek yoktur. nüfusta kız oranı daha yüksek olduğu için kadınlara değer vermezler. bir süre sonra o da dövmeye başlayınca erkeklerden tamamen tiksindiğimi farkettim. kızlar her zaman zarif, hoş görülü, ince ruhlu. bu yüzden rus kızlarının türk erkeklerine ilgi duymasına anlam veremiyorsunuz. ama hata yapıyorsunuz, en azından kıymetinizi biliyorlar. sevgilisinden dayak yemeyen kız arkadaşım yok benim, annem 3. evliliğinden sonra bir daha hiç bir erkekle tanışmamaya karar verdi."

içim sızlamıştı, öyle şirin bir kızın haketmediği şeyler yaşamasına içerlemiştim de.
hoşlanılan evlenilesice kızlardır.
(bkz: veronika nikitina)

mıstıravayyi istırıvayyi nakaniyaz dastırıvayyli vırraaa'dır kendileri.
zannedildiği gibi hepsi güzel değildir. antalyaya gelen fakir turistler hele, ortalamanın altındaki türk kızlarını ciddi şekilde aratırlar. hem fizik hem de karakter olarak. ancak bu kızların türk erkeklerine avucunu yalattığı pek doğru değildir. sıcak kanlı türk erkekleri (burada belli bir kesimden söz ediyorum) bu kızları çok rahat etkileyebiliyor. normalde böyle genellemelere asla itibar etmezdim ama hakikaten var öyle bir şey aga. bizim burada gitsen bir masada yalnız başına oturan bir kıza "merhaba, yanınıza oturabilir miyim; sohbet ederiz hem" desen; alacağın cevap yüzde 90 ihtimalle "git başımdan be slk" şeklinde olur. bunların yanına gidip durduk yerde muhabbet açsan bir anda kol kola gezerken bulabiliyorsun kendini. elbetteki sululuğu hiç kimse sevmez, ama adam gibi muhabbet etmeyi de reddetmiyor adamlar yani. ama bence en güzel kız, sevdiğin, aşık olduğun kızdır aga. isterse anglosakson, isterse çingene olsun. ister hayatında şehir görmemiş bir köylü, isterse de ağaoğlunun kızı olsun.
Açıklamak namümkün olan kadın ırkıdır.
abartıldıkları kadar güzel olmayan kızlardır.
en azından benim olmadıkları için güzel değil.
saf kan bir amerikalı ya da avrupalı kız, rus kızına on basar.
en iyisi en güzeli alman kızlarıdır.
hem temiz, hem sarışın.
en pis kızlar japon kızlarıdır.
kıllı kıllı, ıyyh.
yerim onları.
Rusyaya gittiğimde bol bol gördüğüm insanlardır , emin olun bunlarından kezbanı var emin olun hemde bizim kezbanlardan daha beter amına koyim .
allahu tealanın mucizesi.
türk erkeklerin en çok kendilerini sahiplenmelerinden etkilenen kızlardır.
Kaçak et.
siyasi bir ideolojik akımı dünya'ya ulaştırmada,* allah'ın disiplinini insanlara iletmek için gönderilen peygamberlerle aynı görevi gören elfler.
ingiltere'de dil eğitimi gördüğüm sıralar (artistik yapmıyorum ciddiyim) bir tanesi oda arkadaşım olan dördü kız ikisi erkek rus arkadaşım olmuştu(oda arkadaşım erkekti malesef) oda arkadaşım dahil hepsi bana iki hafta sonra alışabilmişti. birinci ayın sonunda artık yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez oldu ve kızlar bana çok samimi bir itirafta bulundular. türk erkeklerinin çok kaba ve sert olduğunu onlardan korktuklarını, kendilerini(kendileri derken kızlar yani) sadece sex objesi olarak görmelerinden rahatsız olduklarını ancak benim hiç onlara benzemediğimi söylediler. gurur duydum,hoşuma gitti. amma velakin kızlar çok cilveli hele ki yakın olunca pek bir sırnaşıyorlar. bana söyledikleri şeyler yüzünden onlarla sex yapmaktan uzak durmaya çalıştım sonunda dayanamayıp bunu kızlara söyledim ve hiç beklemediğim bir tepki aldım. benim gerçekten o erkeklerden farklı olup olmadığımı anlamak için yapmışlar ve bana güvenmişler. o günden sonra artık kızlarla özgürce takılıyordum. diyeceğim şu ki rus kızları çok çakal ve zeki dikkat edin ama size güvenirlerse yapacağınız hiçbir şey güvenlerini bir daha sarsmaz.
soğuktan titrediklerinde memitoları sallanan kızlardır.
taş ile arasında hiçbir fark olmayan kız türü.
dünya güzeli kızlardır...
"taş gibi hatun" deyimine birebir örnektir kendileri.
yalnızca türk değil bütün dünya erkeklerinin hoşuna giden görünüşleri vardır. ama bizim erkelerimiz bir başka meraklı onlara. rusya harıl harıl çalışıp bombalar üretirken, bizim onların kılzarıyla ilgilenmemiz ileride başımıza çok büyük sorunlar açabilir. ayık olalım lütfen. ruslara fırsat vermeyelim. ha şöyle.
Türk erkeklerinin hayalini süsleyen kız tarzıdır . Büyüyünce çirkin oluyor diyolar ama ne kadar doğru bilmiyorum .
ukrayna ve polonya ile birlikte muhteşem üçlüyü oluşturan kızlardır. birçoğu ingilizce bilmekte, ancak biraz da milliyetçilik gereği konuşmak istememektedir. ancak bir yerde kaybolurlarsa bülbül gibi ingilizce şakırlar falan. bu durum da ister istemez sizi rusça öğrenmeye itecektir, ki tanışma seviyesinde rusça bile ilgi çekmeniz için yeterlidir. ayyaş erkeklerinden dolayı vodka yı pek sevmezler, ama bira* ve şarap* ın hastasıdırlar. kapris bakımından ise olayı aşmış bitirmişlerdir, sağa git desen sağa, sola git desen sola giderler ve seni senden önce düşünürler bunlar sağolsunlar.

en karizma isimlerinden biri de jenya olarak kısalttıkları yevgeniya dır kanımca.
sıçmıyor bunlar. o kadar temizler.
binbir çeşit milletten kadınla yatıp kalkmış bir animatör arkadaşım dedi.en boktan iki karı vardır. 1-türk karısı 2-rus karısı.karısı rustu kendisi de türktü.
http://cdn.caughtoffside....uploads/2012/06/9GHKU.gif
Sen utanma,gizleme o gül yüzünü.
bazıları elde patlayabilir. yedir içir dobra viçir