bugün

yeni bir reklam açılımı ile yine piyasaya hızlı girdiler;

http://t.co/xmxdz3z
cipsler aleminin şahı. peynir ve soğan, ketçaplı, acılı ve klasik olmak üzere 4 çeşidi vardır. teker teker incelersek;

peynir ve soğan: bira ile iyi gider. aksi takdir de sıvısız tüketilmelidir. ince paralel kesimli cipsimizi azar azar ısırmalı, ısırılan bölümleri emip yutmadan diğer ısırık alınmalıdır.

ketçaplı : bira için mükemmel bir seçimdir. şeker oranı gerektiğinden biraz fazladır. bütün halinde ağıza alınmalı biraz emildikten sonra yutulmalıdır. fazlası zarardır, damak tadını bozar.

acılı : daha çok asitli içecekler ile iyi gider. sosu eşsizdir. acılık oranı iyi tutturulduğu için iştahınızı kaçırmaz. özel bir yeme tekniği yoktur. marketlerde pek fazla bulunmaz.

klasik : bir nevi uyuşturucudur. bağımlıları için vazgeçilmezdir. ülkede istisnasız her vatandaş bir kez dahi olsun tatmıştır. şeklinden tadına, ambalaj renginden kıtırtısına kadar kült bir yiyecektir.
genelde çok sevilen bir cips markasıdır. çeşitleri vardır. bazı büyük markalarla iş birliği içinde olabilir. coca-cola, burger king gibi... genelde en çok sevdiğim barbekülüsüdür. pringles'ın yerini tutmaz tabii.
Artik paketleri 3 buyuk kulubun renklerine gore olacaktir. Biz yedikce kulup kazanacakmis kulubun gelecegi bizim cips tuketimimize kaldiysa durum vahim.
en beğendiğim cips markasıdır. ketçaplısı ayrı bi güzeldir.
En çok cips aldığım cip markası. Ketçap, baharatlı ve acılısı mükemmeldir.
bu markanın ketçaplı cipslerinden daha güzel bir cips yoktur. Yanına da kola. Ohh mis.
sırf hava * dediğim cips.

(bkz: kötü şaka)
en iyi cipsdir.
özlenendir. dil yara olsa dahi hiç aldırmadan yenilir ve itinayla parmaklar emilir.
Suan soğanlı peynirlisini yiyorum.

Canınız mı çekti banane hahah.
Gecen markette turuncu pakette olanini arayip bulamadim. Market gorevlisine sordum gitti depodan bi yerden doritos turuncu getirdi. Sikeyim acacaginiz marketi deyip kactim napim amina koyim? Deliyle deli olunmaz sonucta...
paketlerinin içi %60 hava olan cips markası.
Açmayın böyle başlıklar denilesi cips. Lan daha yeni girdim yurda simdi kim gidip alacak.
Soğanlısı son yıllarda bozmuştur. Eskiden güzeldi. Ketçaplısı iyidir.
sade seviyorum çünkü güzel.
insanın zevki rengi değişiyormuş dedirten ve bu saatte mutlu olmamı sağlayan patates cipsi. Orginals'i candır.
laysin kardeşidir veya abisidir biri yoksa diğeri yenir rafıls daha kalındır ama yere dökülmez.
son zamanlarda nedense sürekli cips paketlerinin içinden fare çıktığı görünen fotoğraflara rastlıyordum. Bu gün bir site haber yapmış.

http://www.webtekno.com/s...igi-iddialari-h41662.html

Mutlaka bu fotoğraflara bir cevap vermesi gereken firma.
Klasik olanı en sevdiğim cips çeşiti.
ketçap tadında olanı güzel olan, her cips gibi zararlı besin maddesi.
Doritos'un yanında bir hiç olan cips markası.
Ketçaplı patates cipsini bir zamanlar bolca yediğim marka.
Sonra şiştim davar gibi oldum.
ketçaplısı makbuldür.
ketçaplısı çok güzel.
ice tea ile çok iyi gidiyor.