bugün

Cehennemde yanacaksınız açmayın şöyle başlıklar.
Yaratmak allah'a mahsustur.
Şirk içeren bir başlıktır.
utanılacak bir durumdur, yüce evrenin en büyük insanı ulu önder recep tayyip atatürk ün izinden gitmemek bir yaşama başkaldırı, atan kalbe isyan, kendine hakarettir.

yaratılmışların en şereflisinin nuruna nail olmak elbetteki tüm aydınlık yüzlerin hakkıdır.

buna itirazı olan çekip gidebilir.
Hatırladıkça güldüren başlıktır.
biz allah cc ın yarattığı evrende yaşıyoruz.ondan başka yaratıcı olmadığı için yaratıcı diye lanse edilenleri tanımıyoruz.keşke sabah sabah küfür sözüne şahit olmasaydık.
Gaflete düşmektir.

Recep bless turkey.
allaha şirk koşma eylemidir.

allah hepinizi cehennem gazabından korusun.

hani dinciler nerede?

hani yancaksınız diye bize kızanlar.

rte olunca akan sular mı duruyor?
(bkz: gerçekse çok komik şakaysa hiç komik değil)
degistir bende onu anlamiyorum hem adami sevme hemde gezegeninde yasa. bak bugun biryere gittim kicikirik sey icin 3 tl kdv aldilar aldigim sey 10 tl yasamayin.
Adamı bir allah yapmadığınız kalmıştı o da oldu. Rte'nin evreninde yaşamıyoruz devletinde yaşamak zorunda bırakılıyoruz.
(bkz: Ayıptır)
(bkz: yaratmak allah a mahsustur)
Ayıptır.
Ayıp durum.
Beğenmiyen başka evrene gitsin.
utanılacak bir durumdur, rte hazretleri bir şey yapmıyorsa bu bile merhametindendir ama kafirler bunu anlamaz.
Aaa yanlış söylüyosunuz Tayip mi evren yaratmış haa haa haa sizin onu Yalaka Bahçeliye söyleyin o inanır ammavelakin Tayip=Pentagon=Amerika düzlemini aklınıza getirerek tayip erdoğanın özgür bir kişi olduğunu düşünmeyin düşündürtmeyin ayrıca tayip erdoğan amerikanın köpeğidir entry...
Boku çıktı biliyorum ama yazmadan edemeyeceğim. (bkz: yarrak afedersin)
El mahkum göt gardiyan deyimiyle eş değer durumdur.
Ayıptır.
bir makarna sevdalısı sıçmığıdır.
allah'ın evreninde yaşayıp bunu inkar eden inkarı ile kalmayıp bir kul'a mal eden bomboş bir söylemdir. sonra putperestlere bok atarsınız. namusuz pazarcılar.

detaylı bilgi için şirk koşmak, putperestliğe giriş gibi cümleleri inceleyebilirsiniz.
Başlığı açan kişinin ne kullandığı merak konusudur.
Hayasızlık, kendini bilmezliktir.