bugün

rte ye inanmayip laf soylersen hapis, arap in allahina inanmayip laf soylersen cehennem. Ikiside sizin olsun, vs bana yeter.
Allah kim yaee. Hadi çıksın karşıma bunlar hep feto agzi. Diye bir cümle kursun malum tayfa en önde gider.
sen şimdi hazreti ulu süper hiper güç süper kahraman başkumandan imam mareşal gazi başkan albay yarbay komando samuray kral padişah imparator rte ile allah’ı kıyas mı ettin? pes.
eğer son tanrı allah olmasaydı, ondan sonra bir tanrı gelecek olsaydı, o işte recep tayyip erdoğandı.

- hassiktir, bok.

https://www.youtube.com/watch?v=ARe0soUgzo0
biri aciz ve günahkar bir kuldur. diğeri yaradandır.
zorlu vs.
ayıptır ya! ben insanları şirkten uzak tutmak için entrylerimde rte'yi sevdiğimi ancak onunla Allah'ı kıyaslamanın şirk olduğunu yazayım bu entryler silinsin, Allah'a hakaret eden entryler dursun. Ayıptır, gerçekten ayıptır artık ya!
buraya insanları şirkten uzak tutmak için yazdığım entrylerin aldığı oylarla artık bu sitede kibar konuşmanın anlamsız olduğunu düşündüren başlık. "Allah" hidayet etsin. erdoğan değil.
Başa baş gider.

görsel
Rte'nin alacağı versus.

tek bile atabilir.
sonucu 'allah cezanızı verecek' şeklinde neticelenecek versus.

Şu an büyük şirktesin ve helak olacaksın.
zeus ikisine de tek atar.
bu kadarı beni bile aşar sen nasıl bir orospu çocuğusun böyle ?
Allah kim ya rte tek allahımızdır.
Saçma başlık silsilesi. insanların değer yargılarıyla oynamayın.
yoh ebeyin ...
görsel
zorlu karşılaştırma.
dayak vs yumruk vs tekme sen seç.
RTE yine alır amk.
Troll denemesi.
höstünüz hatta çüşünüz.

anladığınız dil bu aq.

hoş burda bile rte diyecek makarnacılar vardır ya. allah ıslah etsin.
(bkz: Ak saray ws kahinat)
Yok artık denilen versus. Günah ya. Ben bile çok büyük recep tayyip erdoğan hayranıyım ama olmaz böyle birşey ayıp.
Allah alır rte'yi allah yaratmıştır.
güncel Önemli Başlıklar