bugün

şüphesiz seçim alametidir. https://streamable.com/6nqpak
her seçim aynı tarane.
kandil bombalanır. ermeni olaylarından medet umulur. türbanlı bir bacı mağdur olur. muhalefet terörist ilan edilir. öcalan ve akrabaları trt yi ziyaret eder.
kadir gecesi için vuku bulan mevzudur. keşke bizde gidebilseydik. siz gibi islam düşmanı ateistler sen gibi kürtler bunları anlayamaz zaten.
merak ettigim devletin, yani senin-benim cebinden cikan paraylami, yoksa kendi ceplerinden cikan paraylami gittiler oraya?
Cunku benim cebimden cikan parayla kendi kisisel giderlerini karsiliyorlarsa, bunun adinin ne oldugu elli.
Islam ne diyor acaba bu konuda?
Edit: frank cigim, eksilemekten baska birsey gelmiyor mu elinden? Halkin parasiyla kisisel giderlerini karsilamak haramdir demeye yetmiyor mu yuregin?
Kılışdar katille kucaklaşmaya gittiler dedi.

Yalandır elbette.
bir kez daha saygınlık ve onurlu duruş nasıl olmaz onu göstermeye gitti.
görsel
kabe allahın evi ise niye koruma duvarı var?
hani allah katında her müsluman esitti.
kefenle yola cikanlar ümmetten korkar mı?
allah bu koruma ordusu ve şatafatı gördüyse keşke ben de cumhurbaşkanı olsaydım demiştir.
Madem sadece Allah'tan korkuyorlar niye bu kadar koruma ile kabeye gidiyorlar?
devlet bakanı cumhurbaşkanı gibiler dünyanın her yerinde böyle korunur. burası kabe mi oh beeeee ne gerek var polise askere denmez önlem alınır korunur. cahil tipler bunu idrak edemez etse de görmezden gelir kendini saflığa verir.
lan hakaret edip durma.
cahil sensin yazık da sana girsin.
hiyaragasi.
cahilmiş.
adam daha turkce yazmaktan bihaber, bana cahil diyor.
Dini açıdan bakınca sadece turistik bir gezidir. Kul hakkı olan parayla hacı olunduğunu hangi kitap yazıyor?
Değil umre ömür boyu hacca gitseler de kul hakkı yedikleri için nafile.
hamdolsun başımızda müslüman reisi cumhur var denen mevzudur. reis c b olmayacakta kim olacak.
Swap geliyor swap
Yaleler yaa leler
Enflasyonu gere gere
Yalelellim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar