bugün

Bu videoda göruceginiz gibi
Seneryolar hazır
Kodaman Partililerin
Bir çoğunun
ingiltere irlanda Macaristan Bosna ve Uruguay vatandaşlıkları bile var ...

https://m.youtube.com/watch?v=ZtsOeTNLJYM
ne yapacaklar? asla akp'ye oy vermemiş gibi akpyi eleştirmeye başlayacaklar.

ama ben çok net söylüyorum. oy kullanmaya başladığım 2014 yılından beri hiç akpye oy vermedim. geçmişte akpye oy verenlerden üstün görüyorum kendimi. vatandaşlık anlamında olmasa bile psikolojik anlamda.
halka tepeden bakan elit kesim ilk günden kaçıp gider aktroller birbirini akp'li olmakla suçlar kalan akp seçmeni de diğer partilere dağılır.
Cehapeye geçecez.
Akpli değilim, oyumu ilk defa reise verecem.
Seçim sonrası ise balkon konuşmasını son ses açıp, keyif çayımı yudumlayıp izleyeceğim.

oy kullanmaya başladığım 2010 referandum yılından beri hiç bizzat cehapeye oy vermedim. geçmişte cehapeye oy verenlerden üstün görüyorum kendimi. hem vatandaşlık anlamında, hem psikolojik anlamda.
21 yılda yapılan her şeyin kendi sorumlulukları olduğunu bu suça ortak olduklarını düşünüp vicdan azabı yaşayacaklar dersem inanmayın.
sanırım a haber kapanır.
Ulan ne tiynetsiz adamlarsınız biz size soruyoz mu napçanız diye geri zekalılar bu memleket hepimizin ama yok illa ayrım yapacaksanız biz hazırız benim tırnak makasım daima cebimde ne olacağını merak ediyorsanız 15 Mayıs sabahı kaybolmayın buralardan.
--spoiler--
çok ağır bir travma yaşayacakları kesin
--spoiler
yaşamıcaz yaşatacağız .
Alt grup takiye yapıp kollarına kemal atatürk imzası dövme yaptırabilirler :::)))
Zenginleri yurt dışına çıkacak .
18 yaşındaki türbanlı kızların altında bmw x5 var. Sizce ne yaparlar? Ben söyliyim, önce başlarını açarlar sonra da hayatlarına devam ederler. Zaten ömür boyu yeter.
akplileri bilmem de cehapeliler türkçe kursuna gidecekler.

(bkz: yapacak)
akpli diye birileri yok aslında bunlar cahil hiç bir becerisi olmayan emeğiyle hiç bir şey yapamıyacak ve ve hiç bir şey kazanımayacak parazitler. onun için güya inandıkları o dinin en büyük günahını bile kana kana içtiler. rüşvet yediler haksız zenginleştiler. tek yapacakları adi hacı hüsrev hırsızlığı tek yapabilecekleri buydu ve onu yaptılar. ve seçimden sonra işsizler ordusu olarak buhar olacaklar.
bir sonraki seçimi bekleyecekler chp'liler gibi. aynı bir sonraki otobüsü beklemek gibi.
Ne yapacaklarını değil de nereye gidecekleri üzerinde bahşsmi yapsak ne yapsak. THY ek sefer açacak gibi bunlara yetişemezler.
ilk önce onlar küfretmeye başlayacak.
Bunları destekleyenler geri vites yapacak.

Nasılsa geri vitesi iyi biliyorlar. Kapişşş..
KUDURTUCU TARZLI KARDEŞiM GÜZEL SÖYLEMiŞ, ulan hepimiz bu vatanın evladıyız haddinizi bilin sağlam hainler haricinde hemen hepimiz devletimiz vatanımız için varız, bunun haricinde efelenen dayılanan varsa buyursun elimizi armut toplamıyor.
kaybetmesi durumunda ...

Aslolan Devlettir düsturuyla hareket edecektir .

hükümetler geçici devlet bakidir .
Dava Erdoğan davası değil, Türkiyedir.

muhalefet hiç güven vermiyor.

görsel
görsel
görsel
şalvarlı ve sakallı tiplerin yanında türbanlı ve entarili hanımefendiler meydanlarda bir iki bağıracak.

bir iki tane açlıktan nefesi kokan dayı çıkıp sağa sola koşacak. sonra durulur.
görsel
özgürlüklerinin tadını çıkaracaklar.