bu da oldu sözlüktür. fransız gazetecinin erdoğan'a mit tırlarını sorması üzerine, erdoğan'ın ''fetö ağzıyla konuşuyorsun'' şeklindeki cevabıdır.

--spoiler--
Fransız gazeteci silahları sordu; Erdoğan iddiayı zimmen doğruladı: ‘Fetöcü’ ağzıyla konuşuyorsun, taşıma işi istihbaratçıların görevi
--spoiler--

http://www.tr724.com/fran...-cu-agziyla-konusuyorsun/
(bkz: fetö ağzıyla konuşuyorsun)
bildik, duyduk, utanıyoruz. (bkz: başkasının röportajını nasıl silersin) ama değişik, güzel kafa, keşke böyle olsam ne mutlu olurum ya
Başlığı görür görmez istemsizce güldüm. Şimdi de bi hüzün çöktü.
aksini iddia eden fedocudur.
tüm dünya'ya hiç biriniz güvende değilsiniz mesajı vermiştir. eyyy kim jong, eyyy trump, eyyy elizabeth her an fetöcü ilan edilebilirsiniz, size kayyum atarız.
Adam icin (adam dedim, lafin gelisi) kendine karsi olan herkes fetocu.....
O mantikla bende fetocu oluyorum....
Bu arada fetoyu feto yapanin, yollarina siirler yazanin, ne istese verenin bizzat kendi oldugu konusunu es geciyoruz.
Edit : eksi veren dallama, soyledigimin nesi yanlis ? Yoksa gercekler cok mu kalin geliyor ?
reis varken kimseye laf düşmez. biz de kime güveneceğimizi şaşırdık yahu. bir de bakmışsınız türkiye'ye gelen grönlandlı bir turist fetöcü çıkmış. insanın aklına her şey geliyor.
Eskiden Ergenekon vardı şimdi fetö yarın bilmem ne.
Biz aydık mı olaya? Asıl sorun bu.
Kim işine gelmiyorsa fetöcü.
üni okurken fetönün yurdunda kaldıysa demek ki.
daha olayın içinde bir gazeteci olsa, fetö'ye ne istedilerse veren sen isen ben nasıl fetöcü oluyorum diye sorardı.