bugün

şöyle olmuştur ; efendimiz buyurdular ki, hayır veren ahiretini de kaybeder.
cenneti ucuza getirmenin en kolay yolunu gösterdiği mevzudur. düşünsene tüm hayatın boyunca haramdan uzak duracağına namaz kılacağına oruç tutacağına yaradanına ve peygamberine bağlı kalıp onların emirlerine ve sünnetine uyacağına buradan kalkıp teee arabistana hac için gideceğine referandumda evet veriyorsun taaak cennettesin.

görsel
evet peygamber sıfatı verildiği için bazı kesimler tarafından allaha şirk koşmayı da sorun etmeyecek kişidir.
sonra da dersiniz ki?
bu adam dindar, namaz kılıyor...
yahu bu adam din tüccarı, bu adam sizi kandırmak için dini kullanıyor.

ulan avrupanın karanlık çağdaki kliselerinin yaptıklarını bu adam yapıyor o derece gerideyiz!
https://www.youtube.com/watch?v=4lmmDfVYc5g
vay be, adam şirk koşup dindar oluyor.
Chp li vekilin sözlerine karşılık söylenmiştir haberi düzgün okuyun.
Darbeyle ülkeyi cehenneme çevirmeye kalkan ihanet şebekelerine karşı halkı uyarmış. Aynı zamanda muhalefet için de 15 temmuz ile ilgili bakın ne söylemiş reis sözcüde;

--spoiler--

Bir de öğrendim ki saat onbir buçukta Kılıçdaroğlu havaalanına gelmiş. Fakat Kılıçdaroğlu ondan sonra kaybolmuş. Daha sonra öğrendik ki Bakırköy Belediye başkanının evine gitmiş. Yahu sen bir zamanlar diyordun ki bu ülkede darbe marbe olursa ilk defa tankın üzerine ben çıkarım. Hani ne oldu. Niye kaçtın gittin. Demek ki bunlarda laf bol. istanbul'da bakıyorum bir genç, Sabri'miz 36 yaşında tank geliyor tankın altına kendini atıyor. Tank üzerinden geçiyor. Fakat o yılmıyor, arkadan ikinci tank geliyor ikinci tankın altına da atıyor kendini. Orada tabi kolu ayakları darbeler yiyor. Sen bir Sabri dahi olamazsın. Korkaklar zafer anıtı dikemez. O yiğitlerin işidir.”

http://www.sozcu.com.tr/2.../erdogan-bursada-1776600/

--spoiler--
2010 da da din için devlet için falan filan zart zort çekiyorlardı

ortaya çıka çıka şimdi yaka paça oldukları fetu çıktıydı.

biliriz sizin palavradan işleri, zaten doğru işi sevmezler.

daha beterinden korunmak için hayır.
Hala yorum yapılan yalan başlık gerçekleri sözcünün haberini okuyarak öğrenebilirsiniz ben öyle yaptım.
çomarları gerçekten korkutan hadisedir.
Bu aciklamadan sonra sürekli kötüledigi, agzindan düsürmedigi haşhaşilerden bir farki kalmamistir.

(bkz: hasan sabbah)

Bilmeyenler icin kisa bir önbilgi:
Bir rivayete göre Hasan sabbah müritlerine dünyada cenneti vaad eder ve müritlerine afyon icirip; kalenin arkasina hazirlattigi cennete tasir. Mürit ayildiginda kendisinin cennette oldugunu sanar. Hassan sabah'a itaat eder ve onun icin ölümü göze alir.

cumhurbaskaninin zamaninda yapmis oldugu "bunlar hashasi", "bunlar haydut" gibi aciklamalari ile tekrar gündeme gelmistir. Su an yapmis oldugu bu konusma ile halka "evet" dedirtmek icin cenneti vaad etmesi; türkiye'yi cennet yapacagiz anlamindan da ötedir. Bildigimiz sirk kosan bir varlik olmustur."
Artık beni hakaret ettirecek başlık zahmet edip haberi okumayanlar bu yazdıklarından utanırmı acaba hiç sanmıyorum zira adetleri bu sonrada çıkar millete çomar derler ah bu kendini bilmezlik yokmu ahh.
(bkz: fantastik bir şeyler olmak üzere)
Yakında cennetten arsa da satar bunlar.
Ortaçağ zamanında kiliselerin cennetten yer satmasını hatırlatan olaydır. Ortaçağdan hala çıkamadığımızı da buna inanan insanların olması kanıtıdır.
Demekki hüloların bir bildiği varmış ateistlere duyrulur dönmek için iyi sebep.
(bkz: akplilerin uğrayamadığı başlıklar)
Şu şekilde olmuştur ki; efendimiz buyurmuş ki evet diyene eyvallah, hayır diyene yallah. Adam Allah'ın işine de karışmaya başladı.
cehennemi yeğlerim dediğim durumdur.
O çok sevdiği ahiretine bir kavuşsa...
Vitaminsiz yalancıların yeni bir çarpıtmasi.

Ne kadar kalleslik yaparsaniz yapin ne yalan soylerseniz soyleyin bu cımbız muhalifligiyle sandikta yine boyunuzun ölçüsünü alacaksiniz.
Sandıkta boyumuzun ölçüsünü alacakmışız. Bazı gerizekalı harun abiler hala batmakta olduğumuzu ve o kıçına sokması gereken sandığın onu su yüzünde tutamayacağını göremiyor tabi. E aktrollük bunu gerektirir, parayı aldın mı her şart altında lehte entry gireceksin. Adamların ülke yönetiminden, gelişmiş ülke kavramından tek anladığı şey sandıkta kazanmak. Ötesi? Beyinleri burada stop ediyor.
akla haraptar köylülerini kafakola alan şey bozuntusunun tutumunu getiren küfürdür.

(bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste/#36226707)
Fetonun o kadar adam oldurup yanlislikla oldu demesi gibi bir sey aralarinda bir fark yok zaten.
Milleti cehennemle korkutup, cenneti para karşılığı satıyorsunuz. Sıkıysa cehennemi satsanız ya?”

Yargıçlardan biri sordu: “Cehennemi kim alır ki?”

Martin Luther “ben alıyorum, neyse parası vereyim” dedi.

Yargıçlar cehennemi Martin’e bedava verdiler!

Duruşma sonunda Martin kapının önüne çıktı ve duruşma sonucunu merak eden binlerce kişiye seslendi:

“Cehennemi satın aldım, benimdir. Bundan sonra oraya kimseyi almayacağım, korkmayın!”